Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś Festiwal flaków w Piaskach

Utworzony 28 czerwca 2015 r. o 11:10 Powrót do artykułu
Wszędzie disco polo, MASAKRA!!!Widać, że wschód Polski, czyt. podlaskie i lubelskie to stolice tego chłamu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok temu była Jula, burmistrz się zmienił i ma inny gust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak, na lubelszczyźnie jak ludzie usłyszą o Zenku to walą na discopolo drzwiami i oknami, ale jak przyjadą światowi artyści to prawie nikt nie wie co to i kto to, ależ tu jest ciemnogród . WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale zobaczycie ilu ludzi przyjdzie, a ile z Lublina się najedzie. Zespoły absolutna czołówka zobaczcie ile gromadzą widzów na koncertach. Sam także się wybieram. A wielce kulturalnym Lublinianom i Zamościanom nikt nie każe się wybierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TY Guest ty to chyba jesteś spokrewniony z Niesiołowskim bo tyle w tobie belkotu i inteligencji co w Stefanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo lubie flaki,do Piask mam niedaleko ale jak zobaczyłem dico polo - odebralo mi apetyt !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem raz i za więcej dziękuję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co, xiezopolska wygrala jako najlepszy flak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będą dni piask?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...