Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzień Matki 2017 - kiedy. ŻYCZENIA, WIERSZYKI, SMS, PREZENTY na dzień mamy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2017 r. o 11:08 Powrót do artykułu
Niektóre wierszyki są naprawdę słodkie ;) Na pewno,któryś z nich wybiorę ;) jednakże głównie skupiam się na prezencie w postaci zabiegu dla mamy w LipSil Szczecin moim zdaniem prezent mamie będzie się podobać,szczególnie że o tym marzyła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hildegard Braumann ma teraz rabaty na całą kolekcję - dali 20 proc. na dzień matki. Jeśli mama używa tych kosmetyków, albo po prostu lubi kosmetyki bardzo dobrej jakości, to zdecydowanie ich polecam. Mają same świetne produkty - a przynajmniej prezent będzie praktyczny i wykorzystany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie czegoś takiego szukałem. Nie znam się na wierszach, a chciałem jakąś kartkę dołóżyc do vouchera na zabieg do Madame Art w poznaniu. Mama od jakiehoś czasu mowila ze chce jakies zabieg na twarz, a jak to facet sie nie znam wiec zona powiedziala ze mam tam zadzwonic i sie dowiedzic co i jak i juz mam prezent :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...