Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziennikarz podpuścił Muchę, hokejowa wpadka minister

Utworzony przez Czesio, 15 lutego 2012 r. o 10:09
dużo osób pewnie o tym nie wie ja też, no i luzik ale to ze juz pracują nad tym to był pogrom teraz ludzie widzicie bardzo ładnie jak to PeO kłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosiarz napisał:
I co z tymi żydami dalej robić ???
Pod koniec lat 60-tych usłyszałem taki dialog "za mojego pokolenia to nie ale moje wnuki będą do Berlina petycje pisać że Hitler miał pozwolenie na unicestwienie żydów spaprał usługę" czy to nie wystarczy????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minister błonkoskrzydła na cieniutkich skrzydełkach wzbiła się na Mont Everest GŁUPOTY i OBCIACHU i szybko tego szczytu nie opuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po ilości komentarzy na temat minister sportu, można odnieść wrażenie że Lublin samymi sportowymi fachowcami stoi. Dziwne tylko, że lubelski sport uchodzi w kraju za kopciuszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zepo napisał:
No i jaki z tego morał panie dziennikarzu> Z siebie tylko robisz idiotę! To przecież takie fajne puścić kogoś w maliny. A tym bardziej Minister. Dla mnie to żałosne zachowanie dziennikarzyny, ktory dla niezbyt pojętego celu zachowuje się tak, jak gdyby pozjadał wszystkie rozumy. Żałosnym jesteś dziennikarzyno!!
a nie masz wrazenia ze ciebie i mieszkancow tego kraju ktos wpuscil w maliny? taka osoba na takim stanowisku ktora nie dosc ze nie ma przygotowania merytorycznego to na dodatek za grosz samokrytyki i odpowiedzialnosci!! jasno napisane ze koles za nic, bo jak mozna nazwac SUKCESEM realizacje planowanej inwestycji na dodatek niezakonczonej w terminie, ma dostac ponad pol banki premii a ona mowi ze umow trzeba dotrzymywac!! nie ze przyjrzy sie umowie, rozpatrzy z prawnikami, spyta premiera!! kasda ma byc i ch***!! a jak Miro rzekl ze to dziki kraj to sie ludzie oburzyli!! hahaha PRAWDA W OCZY KOLE I TYLE!!! a tak wogole to odnosze wrazenie ze pan premier zostal ZMUSZONY!! HAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyggi napisał:
a nie masz wrazenia ze ciebie i mieszkancow tego kraju ktos wpuscil w maliny? taka osoba na takim stanowisku ktora nie dosc ze nie ma przygotowania merytorycznego to na dodatek za grosz samokrytyki i odpowiedzialnosci!! jasno napisane ze koles za nic, bo jak mozna nazwac SUKCESEM realizacje planowanej inwestycji na dodatek niezakonczonej w terminie, ma dostac ponad pol banki premii a ona mowi ze umow trzeba dotrzymywac!! nie ze przyjrzy sie umowie, rozpatrzy z prawnikami, spyta premiera!! kasda ma byc i ch***!! a jak Miro rzekl ze to dziki kraj to sie ludzie oburzyli!! hahaha PRAWDA W OCZY KOLE I TYLE!!! a tak wogole to odnosze wrazenie ze pan premier zostal ZMUSZONY!! HAHAHAHA
Myślisz że ona i premier ?????????????????? ciekawe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumny moherowy napisał:
Przypominam wszystkim którzy cierpią na amnezję, że Joanna Mucha zdobyła w wyborach do Sejmu największą ilość głosów spośród wszystkich startujących z województwa lubelskiego. Dzisiaj to z waszego wyboru jest ona waszym reprezentantem i waszym obrazem. Takich obrazów z racji wyborów jako region mamy wielu ,bo jeszcze i Palikot i Bobińska i "bukietowa"-Gąsior.POoglądajcie się teraz w tym wybranym przez siebie lustereczku. Dzisiaj możecie się nabijać z Muchy a ona ma to wszystko w "odwłoku". Póki jej chłopaś jest doradcą finansowym Tuska i Tusk jest z niego zadowolony a ten jest zadowolony z usług Muchy to sytuacja się nie zmieni. Zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej -obawiam sie wielkiej kompromitacji bo jakżesz może być inaczej kiedy tym wszystkim będzie POwoziła Mucha z Latem i jeszcze kilkoma z trzeciej ligi hokeja.
Jestem tego samego zdania. Jaka jest Mucha każdy wiedział. Lubelska prasa pisała o jej słynnej wypowiedzi, że nie warto leczyć ludzi po 80-tce. Potem cytowała jej żałosne tłumaczenia. Można było sobie wyrobić zdanie. Dziś to pośmiewisko lubelskiego. Cała Polska już chyba tworzy dowcipy i powiedzonka. Ale sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wam powiem że taki np.PUTIN to ma d.u.p.e jaką chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży Wacek napisał:
Ja wam powiem że taki np.PUTIN to ma d.u.p.e jaką chce.
Twoją też chciał? Ten Duży Wacek to prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Twoją też chciał? Ten Duży Wacek to prawda?
A TWOJA STARA CI NIE MÓWIŁA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży Wacek napisał:
Ja wam powiem że taki np.PUTIN to ma d.u.p.e jaką chce.
A gdzie tam naszemu do putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
móha jak to móha zna siem tylko na gównie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosiarz napisał:
I co z tymi żydami dalej robić ???
Faktycznie są i łade żydówki,ale nie mają szans do naszej MUSZKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha niedługo Bronka pobije... On średnio 3 gafy w miesiącu, ona 3 w tygodniu. No jak mucha plujka. Co to za minister? rzuciła swoje dzieci i mężą bo we łbie sie pomieszało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..umysłowo niewielka... a i wzrost karzełkowaty też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni wszyscy z PO są jak III liga w UE....a z nimi i Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"siadła mucha raz na g...o a no i tak jedzie równo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szastaja naszymi pieniędzmi jak chcą, a my ubożejemy i ubożejemy, a zaciagniete przez nich długi beda spłacac nasze dzieci... Kolejna minister ni w d.. ni w oko jak ta kopaczowa smoleńska, bezczelna baba z mównicy sejmowej RP łgała i robiła z Polaków idiotów. I za to została marszałkiem Sejmu RP. Trzeba tak jak mówił Piłsudski - gonić kury i złodzieje, gonić póki czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.nowyekran.pl i www.wpolityce.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sprawiło ,że została ministrem,bo chyba nie znajomość sportu,o tym zdecydowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...