Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A mnie ich nie żal.Raz mają trochę gorzej i wielki ambaras .Sadownicy to zdecydowanie najbogatsza cześc polskiego rolnictwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a mój kuzyn,który pracuje w sadzie w Niemczech,mówi,że pakują  3 tiry do biedronek w chorzowie.Niemcy sięz tego smieją
0
Mam nadzieję że doczekam chwili kiedy kierowcy się wkurzą i zablokują ... rolników ! :) Legalnie, a jakże, a wszystkiego dopilnuje policja ,,, 
0
Mam nadzieję że doczekam chwili kiedy kierowcy się wkurzą i zablokują ... rolników ! :) Legalnie, a jakże, a wszystkiego dopilnuje policja ,,, 
Nie bij piany CYCU !!!  Bolek,Lepper,wszyscy wielcy tak samo zaczynali,teraz nawet im się pomniki stawia,to ma przyszłość.  Nieudolną władzę,nieudolnych polityków, wręcz oszustów którzy nie umieją zadbać o sadowników,gospodarkę czy o Naród należy natychmiast wypier dalać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
0
A mnie ich nie żal.Raz mają trochę gorzej i wielki ambaras .Sadownicy to zdecydowanie najbogatsza cześc polskiego rolnictwa.
Brak słów na taki komentarz, typowo polska zazdrość i zawiść.
0
kto ci broni zostac sadownikiem? kup maszyny pole obsadź sadem zbuduj chłodnie i magazyny i zarezerwuj 365 dni w roku na prace...
0
Brak słów na taki komentarz, typowo polska zazdrość i zawiść.
  Nie zazdrość i zawiść ale szacunek do prawa i dbałość o porządek - cechy porządnego obywatela. Gdyby każdy, komu coś nie pasuje, szedł i blokował drogi, to kraj pogrążyłby się w chaosie. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla blokowania dróg i policja powinna tu działać z całą siłą i determinacją. A jeżeli dla kogoś Leper jest bohaterem, to niech się walnie w głowę.
0
Nie zazdrość i zawiść ale szacunek do prawa i dbałość o porządek - cechy porządnego obywatela. Gdyby każdy, komu coś nie pasuje, szedł i blokował drogi, to kraj pogrążyłby się w chaosie. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla blokowania dróg i policja powinna tu działać z całą siłą i determinacją. A jeżeli dla kogoś Leper jest bohaterem, to niech się walnie w głowę.
Gdzie byłeś jak BOLEK i inni w ten sam sposób walczyli o lepsze juto,żebyś mógł tak spokojnie siedzieć i klikać w klawiaturę,teraz kozaczysz i krytykujesz tych ludzi.
0
Gdzie byłeś jak BOLEK i inni w ten sam sposób walczyli o lepsze juto,żebyś mógł tak spokojnie siedzieć i klikać w klawiaturę,teraz kozaczysz i krytykujesz tych ludzi.
Zejdź na ziemię. Ci ludzie nie mają nic wspólnego z tamtymi. Obrażasz tych, którzy walczyli za Polskę
0
Zejdź na ziemię. Ci ludzie nie mają nic wspólnego z tamtymi. Obrażasz tych, którzy walczyli za Polskę
Nie o Polskę , tylko z komuchami,pachołkami Moskwy,generalnie ze zła władzą o lepsze jutro. Nie widzisz analogi z tym co się ogólnie dzisiaj dzieje a z tym jak kiedyś dochodzono do tego? To nie jest tylko sprawa tych sadowników [ chociaż to oni dzisiaj się upominają } ale jutro będą znowu górnicy,służba zdrowia,ci których zmuszono ekonomicznie do wyjazdu z tego dzikiego kraju i inni
0
Nie bądż żałosny,chyba naprawdę tak nie myślisz i w to nie wierzysz ? przecież to są niby ci co walczyli o Polskę teraz przy żłobach i korytach i czy ci się to podoba ? afery,przekręty,milionowe wynagrodzenia,premie,odprawy to te czerwone chamy zmuszają dzisiaj tych sadowników,jutro innych do wyjścia na ulice i wiecznego upominania się o godne życie,lepsze jutro czy egzystencje w tym kraju.
0
  Nie ma zgody na blokowanie dróg i tyle. Żadne partykularne interesy ukryte pod górnolotnymi hasłami nie będą stały ponad porządkiem publicznym i praworządnością. Społeczeństwo nie jest winne temu, że Rosjanie nie chcą kupować waszych jabłek. Społeczeństwo nie jest waszym wrogiem i społeczeństwo nie będzie płacić za wasze niekupione jabłka.
0
Byznesmeby sadzom kunopie jindyjskie zamiost jabłuni i ni narzykajo na jakiesić łembarga...;-)
0
Test
0
A gdzie są zielone sztandary PSL? Rolnicy podziękujcie teraz Waszym parlamentarzystom i radnym.
0
macie kogo wybraliscie to sa efekty to wybor nas wszystkich i rowniez tych ktorzy na wybory nie chodza. my rolnicy mamy czesciej takie ceny zbóż takze niech sadowniki nie placza bo zle im nie jest jak im sie jeden rok trafi gorszy to przezyja napewno u nas pozglaszali i dostali rekompensaty i nikt nie protestuje 
0
racja oni by chcieli spady co roku po zlotówce a jak stalem na rynku z pszenica a on z jablkami i przyszedl do mnie i mowi po ile pszenica ? pyta mowie ze po 70 a on do mnie ze za drogo i czemu tak drogo i ze poczeka az stanieje no to ludzie potrzebny jest taki rok zeby warzywa zboza kosztowaly po 500zl za metr ziemniaki 200 za woreczek to wtedy docenia co to jest jedzenie 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: