Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kurcze była prosta matura, ale chyba zawaliłem ją ;///// żall
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z geografii oczywiście ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi braklo troche czasu, ale matura latwa. próbna byla trudniejsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja np. zawaliłam chyba najłatwiejsze ... bo to z konfliktami w afryce;p ogólnie racja...poziom roz nie był chyab ,az taki straszny...dało się napisać ... ....jesli chodzi o czas.. to w moim przypadku można było się zacząc wcześniej uczyć ...;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maturka podstawowa jak zawsze niczym nie zaskakuje , szkoda tylko że nauczyłem się rzeczy które przydałby mi się pisząc dzisiaj rozszerzoną a nie podstawową , pytania o Kurdystanie , państwach które postawały po 1989 roku i pare innych banalnie proste , szkoda tylko że jak zawsze daje dupy przy tych wiatrach bo pewnie będe miał źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glupia jest punktacja na maturze z geografi...trzeba podac tyl szczególów, zeby zdobyć 1 punkt ;/ a ogólnie to mi też zabraklo czasu...po tym jak zrobilm mapke, musialem sie śpieszyć, nie mialem czasu na zastanowienie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no kurcze, czas to jedno a matura i zadania drugie, dla mnie próbna była łatwa a ta trochę zwaliłem pierwsze zadanie, te z obliczeniami i z amplitudą i co d*** ;(( wiem że i tak nie zdam ale można pomarzyć nie ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racja, matura nie była trudna. W niektórych zadaniach strzelałam, gdyż do nauki się nie przyłożyłam, ale zdać zdam, bo i bez wiedzy da się napisać trochę mało czasu, ale dało rade!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze posprawdzamy sobie zadania wspolnie, co kto napisal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie pasmo gorkie napisaliscie 1 zadaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matura była bardzo łatwa czasu starczyło mi na wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw miałem te coś na K. a potem zmieniłem na Łysogóry i to chyba źle jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o odpowiedzi to tych z mapki nie pamiętam bo mało przywiązywałem do nich uwage , tylko napisac i leciec dalej .. Napewno w zadaniu o Kurdach (Kurdystanie) państwa w których żyją to : Turcja , Irak , Iran , w zadaniu gdzie trzeba było trzeba wpisać z mapki państwa powstałe po 1989 roku to : A - Łotwa , B - Słowacja , D- Bośnia i Hercegowina no i na koniec E - Macedonia , fala wiadomo Tsunami choć ja zrobilem błąd i czytając o tych monsunach tak mi się to wbiło w głowe że mając na myśli Tsunami napisał Monsun haha , d*** 1 pkt mniej bywa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pod tą piramidą co napisaliscie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w 26 co mieliście o tym "restrukturyzacja ośrodków surowcowych " czy jakoś tak?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedzialam o co chodzi ale jako zalety napisalam: praca dla ludzi i rozwoj terenu (hotele, komunikacja, sklepy, mieszkania) a jako wady - i tu totalna pustka - przeludnienie terenu, halas, korki na ulicach. A WY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tu napisałem że kasa dla państwa i coś jeszcze a negatywnych nie pamiętam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to z tym lodowem jak uzupełniliscie. wiem ze to bylo latwe, ale chcialabym sie upewnic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisalam ze praca dla ludzi i zwiekszenie sie pkb, a zle to ze wyczerpanie surowcow co za tym idzie zamykanie kopaln i brak roboty i zanieczyszczenie powietrza a to powoduje choroby i skraca dl zycia.. MYSLICIE ZE DOBRZE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja napisalam ze praca dla ludzi i zwiekszenie sie pkb, a zle to ze wyczerpanie surowcow co za tym idzie zamykanie kopaln i brak roboty i zanieczyszczenie powietrza a to powoduje choroby i skraca dl zycia.. MYSLICIE ZE DOBRZE??
mysle ze tak, chociaz ciekawe jak oni beda to oceniac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...