Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja napisałem w zaletach że nowy lepszy sprzęt i praca dla ludzi bezrobotnych a w wadach że za duży hałas i zanieczyszczenie atmosfery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 1wszym mam łysogóra i bodzentyn dobrze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://perspektywy.pl/pdfy/matura/arkusze/...eografia_PP.pdf http://perspektywy.pl/pdfy/matura/arkusze/...grafia/mapa.pdf to jest podstawowa teraz jeszcze czekać na odpowiedzi ... a tu rozszerzona http://persektywy.pl/pdfy/matura/arkusze/2...eografia_PR.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co macie w tym?? Zadanie 3. (1 pkt) Podaj wysokość bezwzględną miejsca, w którym droga z Celin do Woli Szczygiełkowej przecina w polu B1 granicę Świętokrzyskiego Parku Narodowego. Wysokość bezwzględna wynosi .......................... m n.p.m. i Zadanie 4. (1 pkt) Oblicz odległość w terenie w linii prostej między szczytem Łysicy (pole A2) a Przełęczą Św. Mikołaja (pole B2). Podaj wynik z dokładnością do 0,1 km. Zapisz obliczenia. Miejsce na obliczenia: Odległość w terenie wynosi ............................... km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy beda odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodzentyn tak ale lysogora chyba nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy będą odopwiedzi z tej gegry????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mają być około 16 więc niedługo pewnie ;// sam się niecierpliwie ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja napisalam ze praca dla ludzi i zwiekszenie sie pkb, a zle to ze wyczerpanie surowcow co za tym idzie zamykanie kopaln i brak roboty i zanieczyszczenie powietrza a to powoduje choroby i skraca dl zycia.. MYSLICIE ZE DOBRZE??
myśle, że to jest dobrze...trochę sie o tym naczytalam i mam podomnie. Ogólnie jak określacie czas? wystaczylo wam na spokojne roziwiązywanie zadań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odleglość 2,7 km - chyba tak mi wyszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi osobiście wystarczyło czasu, oddałem pól godz przed końcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czasu było stanowczo za mało, nim sie obejrzałam była juz 10.50...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wlaśnie się zalamalam przez ten czas. nie tknelam w ogole 2óch zadan. Przecież mapa jest czasochlonna! niech oni dodaja juz te odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 4 zadaniu mam 2,6 km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Az tak bardzo nie ma co narzekać, było to do ogarnięcia w te dwie godzinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurdystan: Irak, Iran, Arabia Saudyjska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa było do ogarnięcia, ale mapka jest czasochłonna, na resztę zadań nie było czasu do zastanawiania się ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj chyba zamiast Arabii Saudyjskiej powinna być Turcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ttp://fakty.interia.pl/raport/matura-2009/aktualnosci/news/sprawdz-rozwiazania-zadan-z-geografii,1303129,6089
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skala - 1:6000 1cm - 6000 1cm - 600m 1cm - 0,6 km odległość na mapie - 4,3cm odległość w terenie - 4,3cmx0,6km=2,58~2,6km odp. 2,6km
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...