Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzisiaj 22. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Utworzony przez Edek, 12 stycznia 2014 r. o 08:44
Tylko ostatni frajer dolaczy do idiotow robiacych z cwaniaka milionera. Zloty Melon dla naiwnych :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej Edek nie licz komuś pieniędzy ale pokaż na co Ciebie stac  a  moze to ty jestes frajerem ????przecież to takie proste popatrz na Owsiaka i do dzieła niech twoja orkiestra zagra następnym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już jest nudne. z opieką lekarską jest gorzej co roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Lublinie jak zwykle kicha, bez dużej sceny i koncertów. Lepiej wyrzucić pieniądze na Sylwestra, żeby pijane mordy miały przy czym pokrzyczeć (a ktoś jeszcze na tym zarobił) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://profit.latwy.pl Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz wolną chwile? Ta propozycja jest skierowana właśnie do Ciebie!http://profit.latwy.pl Naciśnij "zacznij zarabiać" i zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać owsiaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej Edek nie licz komuś pieniędzy ale pokaż na co Ciebie stac  a  moze to ty jestes frajerem ????przecież to takie proste popatrz na Owsiaka i do dzieła niech twoja orkiestra zagra następnym razem
Owsiak może rozbić co chce i niech mu wpłaca kto chce, ale niech to nie będzie podparte "wolontariatem" z publicznych pieniędzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owsiak może rozbić co chce i niech mu wpłaca kto chce, ale niech to nie będzie podparte "wolontariatem" z publicznych pieniędzy. 
dokładnie, w tym roku oszust i politykier, resortowe dziecko ze złotym melonem nie dostanie ani grosza.... wystarczy ze tusk zawalił wsystkim polakow 150 mld z ofe..do diabla to chyba powinno starczyc na wyposazenie szpitali ,a nie dodatkowy pseudopodatek w formie wośp... sory ale ja tez wierzylam w wośp -do czasu..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku po raz pierwszy nie dałem ani grosza. Dosyć nabijania kabzy temu cwaniaczkowi w czerwonych porteczkach. Nieźle się ustawił dzięki naiwnym idiotom. Ale ode mnie nie dostanie już ani zeta. Do roboty. W moim wyborze utwierdziło mnie radio i telewizja katolicka. To jest diabeł wcielony który wykrzykuje hasło na potępienie dusz "się ma" Ale został już zdemaskowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku po raz pierwszy nie dałem ani grosza. Dosyć nabijania kabzy temu cwaniaczkowi w czerwonych porteczkach. Nieźle się ustawił dzięki naiwnym idiotom. Ale ode mnie nie dostanie już ani zeta. Do roboty. W moim wyborze utwierdziło mnie radio i telewizja katolicka. To jest diabeł wcielony który wykrzykuje hasło na potępienie dusz "się ma" Ale został już zdemaskowany.
nie prowokuj wiesiu... bez mediów o których piszesz każdy samodzielnie myślący człowiek powinien dojśc do tych samych wniosków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My społeczeństwo, chcemy wiedzieć, czy prawdą jest, że dwie córki pana Owsiaka, studiują na prywatnych uniwersytetach w USA. Miesiąc takich studiów to koszt dziesiątek tys. USD. Niech pan Owsiak potwierdzi lub zaprzeczy. Jeżeli to prawda, niech wyjasni, skąd ma na to pieniądze???Ponadto, niech pan Owsiak wyjasni, dlaczego gardzi polskim systemem oświaty, wysyłając córki na studia za granicę, skoro zawsze deklarował, ze jest wielkim patriotą, odebrał z rąk prezydentów wszelkie mozliwe odznaczenia i krzyże!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin... PAWKIN a nie Papkin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My społeczeństwo, chcemy wiedzieć, czy prawdą jest, że dwie córki pana Owsiaka, studiują na prywatnych uniwersytetach w USA. Miesiąc takich studiów to koszt dziesiątek tys. USD. Niech pan Owsiak potwierdzi lub zaprzeczy. Jeżeli to prawda, niech wyjasni, skąd ma na to pieniądze???Ponadto, niech pan Owsiak wyjasni, dlaczego gardzi polskim systemem oświaty, wysyłając córki na studia za granicę, skoro zawsze deklarował, ze jest wielkim patriotą, odebrał z rąk prezydentów wszelkie mozliwe odznaczenia i krzyże!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej Edek nie licz komuś pieniędzy ale pokaż na co Ciebie stac  a  moze to ty jestes frajerem ????przecież to takie proste popatrz na Owsiaka i do dzieła niech twoja orkiestra zagra następnym razem
tylko glupki finansuja owsiaka i jego biznesy :-D towarzysze do czynu spolecznego lewa marsz :-D  wiwat zloty melon!!!!! jureeeek kochamy ciueeeeeee!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu naganiacze czerwonego okularnika molestują mnie i małżonke przed i po wyjściu z kościoła czyżby jego biznes się juz walił jeszcze nigdy te hordy nie były tak napastliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...