Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
WSZYSCY NA MECZ!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha będą buły jak Hetman strzeli bramkę pierwszy albo mecz zakończy się remisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuje pana redaktora"rywale mają dużo mniejsze boiska"'to bardzo ciekawe co pan pisze panie redaktorze a ja myślałem że boiska piłkarskie wszędzie mają jednakowe standardowe rozmiary,a tu prosze jednak jest inaczej:-).Jakich to człowiek żeczy sie dowiaduje na stare lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech Białek powinien grać w Motorze,wtedy byli byśmy pewni awansu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuje pana redaktora"rywale mają dużo mniejsze boiska"'to bardzo ciekawe co pan pisze panie redaktorze a ja myślałem że boiska piłkarskie wszędzie mają jednakowe standardowe rozmiary,a tu prosze jednak jest inaczej:-).Jakich to człowiek żeczy sie dowiaduje na stare lata.
Przed Tobą dzielny Januszu jeszcze dużo nauki. Proponuję zacząć od ortografii. Potem, jak już opanujesz zagwozdki naszego, jakby nie patrzeć - trudnego języka to poczytaj trochę o sporcie chociażby w Wikipedii cyt:   "Mecze rozgrywane są na polu gry wyznaczonym w postaci prostokąta o szerokości od 45 do 90 m i długości od 90 do 120 m (przy jednoczesnym zastrzeżeniu, że boisko nie może być kwadratem, dla meczów międzynarodowych od marca 2008 roku FIFA ustanowiła wymiary boisk 105 x 68)".   Także Januszu powodzenia niech kaganek oświaty świeci Ci zawsze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goscie. jak juz piszecie, to piszcie z AMSPN i niech bedzie Hetman. Ale AMSPN Hetman! Tonie jest druzyna zamoscian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu i to co pokazuje AMSPN to tragedia. Nie powinno być w nazwie Hetman bo te patałachy nie są godni tej nazwy.Won z Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hiiiyjbggfu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...