Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Życzę szybkiego i wielkiego upadku, samych afer i wszystkiego co najgorsze. Precz z pisowską mafią. Ten gość nic nie zmieni w tym kraju bo to wysłannik tego małego konusa i biznesmena z Torunia. Bronek dziękujemy! Już niedługo docenią co stracili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory były sfałszowane Prezydentem nadal jest Bronisław Komorowski!!!!!!!!!!!!!Fałszerstwo polegało na oszukiwaniu wyborców przez składanie oszukańczych obietnic wyborcom, przez co wprowadzono ich w błąd.Tak robia tylko żydzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda! Długo na niego czekaliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że A. Duda ma bruzdę na czole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda! Długo na niego czekaliśmy
Chyba sobie jaja robisz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydowska para, ja dziekuje nie moja bajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent młodych :) czekaliśmy na niego 5 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i zaczyna się kondominium watykańskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory były sfałszowane Prezydentem nadal jest Bronisław Komorowski!!!!!!!!!!!!!Fałszerstwo polegało na oszukiwaniu wyborców przez składanie oszukańczych obietnic wyborcom, przez co wprowadzono ich w błąd.Tak robia tylko żydzi
Mosz komunistyczna cioto w tym łbie jak baran w torbie,he,he,he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory były sfałszowane Prezydentem nadal jest Bronisław Komorowski!!!!!!!!!!!!!Fałszerstwo polegało na oszukiwaniu wyborców przez składanie oszukańczych obietnic wyborcom, przez co wprowadzono ich w błąd.Tak robia tylko żydzi
 
Żydowska para, ja dziekuje nie moja bajka
 
No i zaczyna się kondominium watykańskie
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory były sfałszowane Prezydentem nadal jest Bronisław Komorowski!!!!!!!!!!!!!Fałszerstwo polegało na oszukiwaniu wyborców przez składanie oszukańczych obietnic wyborcom, przez co wprowadzono ich w błąd.Tak robia tylko żydzi
Uważam CYCU tak samo jak ty że wybory były sfałszowane, BUL nie przegrał 3% a 33% tylko POlszewicy chcąc ograniczyć ogrom POrażki zafałszowali te wybory aby to lepiej wyglądało i aby nikt z tego POwodu się tam nie wieszał,założyli komuchy że jak Duda wygra to nikt tego liczył nie będzie, " taśmy prawdy " czytaj stenogramy,oczy ci się żydzie otworzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mu ordery dali! To jest chory kraj! Bardzo chory! Pluję na ten pis i leję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był bull teraz jest fejk! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za co dostał te ordery? Za co? Za rok będzie siwy i zajechany przez życie, a jego wyborcy będą mu ubliżać jak tylko się da. Mam nadzieję, że zakończy swoją kadencję dużo, dużo przed czasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Prezydent młodych :) czekaliśmy na niego 5 lat.
Buhahahahahahahahahahaha szybko do lekarza!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już mu ordery dali! To jest chory kraj! Bardzo chory! Pluję na ten pis i leję!
A kto mu dał ? komuchy zaje bane,POlszewicy !!!!!!!!!!!!!  banda zjebów czerwonych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto mu dał ? komuchy zaje bane,POlszewicy !!!!!!!!!!!!!  banda zjebów czerwonych.
Teraz to całe to czerwone łajno lepi się do Dudy,do PISu jak gówno do okrętu,chcą jeszcze istnieć i istnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu nasza ojczyzna ma prezydenta z prawdfziwego zdarzenia,koniec z małpą skaczącą w japońskim parlamencie,teraz to godność,szacunek dla wszystkich i powaga,dość żydokomuny i tego całego cyrku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
musze powiedziec ze nie glosowalem na ta glutowata mase bez wyrazu nazywajaca siebie prezydentem... kij mu w kaczynska dup(d)e !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miernota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...