Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egipt: Rekiny atakują w Sharm El Sheikh

Utworzony przez Dzon faraon, 8 grudnia 2010 r. o 16:30
Mozna zrozumiec gdy taki egipski rekin zaatakuje wytapetowana kiczowato ubrana w podrabiane markowe ciuchy blondyne z Polski, ale brac sie za Niemke i w dodatku w takim wieku? Wczasy w Egipcie naleza do najtanszych wiec moze prezesa Jarka by tam wyslac na koszt podatnikow? A co niech sobie czlowiek poodpoczywa , opali sie troche, pobiega z kotem po pustyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli dodać że to są atrakcje dodatkowe dla turystów- dla podniesienia adrenaliny!! a jak ktoś chce spokoju, aby jego nie okradli, czystości to należy się wybierać w piękne zakątki pięknej Polski!A nie jakiś syfiasty Egipt gdzie poza hotalami to syf i bieda że za ręce ciągną turystów!! I głupole płacą i jadą a ja wole Bałtyk- bez rekinów, mnóstwo jodu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczasy w Egipcie nie należą do najtańszych, o wiele tańsze są wczasy w Tunezji, która jest bardziej czysta i bardzo przyjazna. Tam nie ma rekinów a ceny są o wiele niższe niż w całym basenie Morza Śródziemnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzon faraon napisał:
Mozna zrozumiec gdy taki egipski rekin zaatakuje wytapetowana kiczowato ubrana w podrabiane markowe ciuchy blondyne z Polski, ale brac sie za Niemke i w dodatku w takim wieku? Wczasy w Egipcie naleza do najtanszych wiec moze prezesa Jarka by tam wyslac na koszt podatnikow? A co niech sobie czlowiek poodpoczywa , opali sie troche, pobiega z kotem po pustyni.
A ja myślę że sam powinieneś tam pojechać i taplać się w tych wodach do skutku bo to w konsekwencji dało by szansę by w przyszłości zniknęły intelektualnie słabo rozwinięte jednostki po za tym takie komentarze bardzo durne !- zaoszczędziły by normalnym ludziom czytania takich właśnie durnych komentarzy ! I nie próbuj ripostować bo z mało rozwiniętymi w dyskusje się nie wdaję natomiast poczytaj to co sam napisałeś przeanalizuj i jak nie zrozumiesz to zrób to raz jeszcze a jak i to będzie mało to do skutku czytaj i myśl bo dlaczego moje jest takie zdanie tłumaczył nie będę a jeśli nie skojarzysz po kilkukrotnym przeczytaniu to popytaj mądrzejszych od siebie dlaczego ktoś nazwał Cię durniem i z czego to wynika !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzon faraon napisał:
Mozna zrozumiec gdy taki egipski rekin zaatakuje wytapetowana kiczowato ubrana w podrabiane markowe ciuchy blondyne z Polski, ale brac sie za Niemke i w dodatku w takim wieku? Wczasy w Egipcie naleza do najtanszych wiec moze prezesa Jarka by tam wyslac na koszt podatnikow? A co niech sobie czlowiek poodpoczywa , opali sie troche, pobiega z kotem po pustyni.
Wiesz co ? ja bym ciebie tam wysłał,mógłbyś robić za boję- bo takie puste naczynie jak ty z pewnością nie zatonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w Sharm el Sheik i mimo pięknych raf koralowych nie podobało mi się tam. W ogóle Egipt odbieram za nieprzyjemne miejsce - jeden wielki syf. W Turcji było o wiele lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam jak wydarzyły się to nie przyjemne spotkania z rekinami było ich kilka rekiny zjadły tam w ostatnim czasie 12 osób w tym 5 w ostatnich dwóch tygodniach hotel był całkiem ok zawsze sie jest do czego przyczepić gwiazdki są nie adekwatne do prawdziwej obslugi z jaką sie spotkałem starają sie by turysci byl zadowoleni to widac na karzdym kroku wystarczy szepnac słuwko do menadzera i jest o wiele lepiej, rafy są cudowne ale nic nie przebije tego że mimo ich starań rekin i tak może zjeść i ciebie turysto uważaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymon idz sie zbadaj 17 osob zjedzonych brak slow do ciebie heheheh.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyobraźcie sobie ze ich rozdziawione paszcze to często ostatnia rzecz jaką widzą ci biedni turysci, np. ta starsza kobieta, która zginęła. kąpała się na zwykłej plaży i rekin pożarł ją żywcem. czy nadal wam szkoda rekina? Czy ktoś sobie to może wyobrazić? 5 minut błagała o pomoc. Czy istnieje straszniejsza śmierć? Niektórzy przeżyli, bez rąk i nóg. Czy potraficie sobie to wyobrazić? Rozumiem, że trzeba szanować przyrodę, ale opamiętajcie się, to nie tych agresywnych rekinów powinniście żałować. Tych rekinów, które żyją we własnym środowisku nikt nie zabija. Pamiętajcie o tych ludziach. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tymon napisał:
Byłem tam jak wydarzyły się to nie przyjemne spotkania z rekinami było ich kilka rekiny zjadły tam w ostatnim czasie 12 osób w tym 5 w ostatnich dwóch tygodniach hotel był całkiem ok zawsze sie jest do czego przyczepić gwiazdki są nie adekwatne do prawdziwej obslugi z jaką sie spotkałem starają sie by turysci byl zadowoleni to widac na karzdym kroku wystarczy szepnac słuwko do menadzera i jest o wiele lepiej, rafy są cudowne ale nic nie przebije tego że mimo ich starań rekin i tak może zjeść i ciebie turysto uważaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestes gosciu mocno chyba nawalony skoro piszesz takie bzdury,idz sie lecz boś ze swojej wsi nigdy nie wyjechal a piszesz jakbys caly swiat zwiedzil buraku jeden....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tur-info.pl/p/ak_id,17860,,sharm_el-sheikh,rekin,zaatakowal,rekiny,egipt,w_egipcie,kurort,plywanie,sharm.html cytuję" "kilka tygodni temu w rejonie kurortu wyrzucono do morza ze statku dużą liczbę martwych owiec" ... i wszystko jasne ... a teraz urządza się polowanie na wszystko co przypomina rekina .... btw. rekin jest u siebie a ludzie są w tym środowisku tylko intruzami... oczywiście żal mi ofiar, jednak trzeba pamiętać, że to nie wina rekinów, które nie potrafią zbyt biegle myśleć ... ale ludzi, którzy: zaśmiecają morze odpadami organicznymi, dokonują niekontrolowanych połowów, bezmyślnie dokarmiają rybki ciesząc się że jedzą im z ręki (taka ławica zgromadzona wokół karmiącego to idealny cel)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alina napisałaś najlepszy komentarz nie można zanieczszczać środowiska ale też rekin ma w tym trochę winy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...