Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2009: testy, pytania, odpowiedzi

Utworzony przez ~fetamina~, 22 kwietnia 2009 r. o 13:09
temat taki właśnie sobie z jedenej strony łatwy i miałem dużo argumentów ale pierwsze na myśl przyszły te gorsze :/ ale napisałem mniej więcej dobrze ciekaw jestem jak to beda oceniać bo rozprawka to wkońcu 15 pkt czyli test który poszedł dobrze zależy głównie od niej. Jednak wolałbym inny temat ale ucieszyłem sie gdy zobaczyłem rozprawke:D Na jutro jestem dobrej mysli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to sie boje najbardziej z matmy zapomniałem dopisać w podaniu daty chyba odejmą punkty ...Pozdrawiam i trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam posiadam przeciek testu gimnazjalnego 2009 (matematyczno-przyrodniczy) xDDD CHyba nam dobrze pójdzie ;PPP Poniżej podaje link do pobrania z arkuszem:))) Życzę jutro powodzenia !!!!!!!!)))
Ostatnio edytowany 24 kwietnia 2009 r. o 07:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he kolega chyba sie przeliczyl z tymi odpowiedziami i przeciekami he xD generalnie powiem wam ze test byl trudniejszy niz w zeszlym roku przynajmniej dla mnie ogolnie pustka w glowie wszystkie wzory wylecialy echh mam nadzieje ze bedzie chociaz 36pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć wam wszystkim, w mojej paczce znajdziecie test gimnazjalny 2009 językowy. POLECAM GORĄCO napewno się przyda ;DDD;PPP (wiecie o co chodzi )
Ostatnio edytowany 24 kwietnia 2009 r. o 07:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posiadam przecieki na egzamin językowy 2009 , pisać nawet jak niedostępna 8998888
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pod nr 8998888 nie ma odp... to moj nr gg... ktos sobie po prostu robi jaja i zamieszcza falszywe numery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może warto to ściągnąć ja osobiście polecam :PP
Ostatnio edytowany 24 kwietnia 2009 r. o 07:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...