Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2009: Testy wyciekły to Internetu

Utworzony przez Gość, 22 kwietnia 2009 r. o 22:14
Gdzie wyciekły ???????????? cytuję : "to internetu" hahaha, panie redaktorku czy jest Pan analfabetą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gdzie wyciekły ???????????? cytuję : "to internetu" hahaha, panie redaktorku czy jest Pan analfabetą?
Tu wyciekły: http://rapidshare.com/files/224440733/odp_mat-przyr.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znajdziecie z matematycznego wyciek to dajcie znac na gg 10204953
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak oczywiście, marzenia. Teraz 30 min nie pewności. Ja nie chce powtarzac tego testu... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są odpowiedzi z zeszłego roku...-.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wycieki z matematycznego już są Jak twierdzi jeden z graczy gry WoW World of Warcraft są już wycieki (ma on pytania). Nie znam go po prostu informuje nie zamierzam też dawać linku ani jego gg... bądźmy uczciwi Napisałem to tak by ludzie wiedzieli że z ścisłych już są. Jak myślicie egzaminy będą powtarzane?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pokemon~ napisał:
Wycieki z matematycznego już są Jak twierdzi jeden z graczy gry WoW World of Warcraft są już wycieki (ma on pytania). Nie znam go po prostu informuje nie zamierzam też dawać linku ani jego gg... bądźmy uczciwi Napisałem to tak by ludzie wiedzieli że z ścisłych już są. Jak myślicie egzaminy będą powtarzane?????
Jak by były to już by dawno podejżewam były w internecie. A jezeli ma pytania to dlaczego innym dać nie chce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta rozprawka była źle sformułowana...i dlatego źle napisałem. -.- Nie zrozumiałem tematu. Ja bym tam mógł pisać jeszcze raz...a na serio były te wycieki.? Bo ja wątpię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz Mi wysłać jego gg/ inny kontakt na moje gadu gadu: 13783502
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie powtórka na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Camilka93 to nie on nie chce podac wręcz daje swoje gg by do niego pisać po te pytania To ja nie chce ich tu zamieścić napisałem dlatego by było wiadomo że ze ścisłych jest już wyciek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też możesz dać moje gg to 3510602.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu nie widze jego gg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Pokemon~ napisał:
Camilka93 to nie on nie chce podac wręcz daje swoje gg by do niego pisać po te pytania To ja nie chce ich tu zamieścić napisałem dlatego by było wiadomo że ze ścisłych jest już wyciek
podaj kontakt na GG 13253704.... please!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cooooooooooooooo ? prosze nie mów,ze to prawda. jak to mozliwe,że są..co za ;ktos; i po co je umieszcza ;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym chciał podawać każdemu z osobna jego gg napisał bym w poście ;p ludzie troche uczciwości! Kiedyś będziecie żałować samych chęci oszustwa i nie proście mnie o te gg ani kontakt więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no niezłe jaja dajcie rozwiazania na mój numer gg na jutrzejszy test ;D 3849871
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty człowieku nic nie masz... buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie otrzyma ode mnie jego numeru gg czy kontaktu więc przestańcie mnie prosić tylko tracicie czas to . Te posty to zwykła informacja a nie rozdawanie pytan na test!!! zrozumiecie to wreszcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty weź idź ziomek w kime bo jestes tak żałosny ze szkoda cie sluchać. Idź graj w ta swoja gierke... buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...