Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - angielski. Odpowiedzi, arkusze pytania

Utworzony przez Pawel1224, 29 kwietnia 2010 r. o 11:03
Wczoraj horror dziś sielanka. Wybór szkoły będzie trudny oj trudny. Za kilka dni będziemy się śmiać z tych radioaktywnych mszyc i biedronek. xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwe było w miarę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz sie wszyscy smieja, bo nic i tak juz nie zmienimy, a podobno mat przyr najtrudniejszy w historii, eh bywa. english nawet okey pozdrawiamy cke za mat przyr ;]]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mayy napisał:
Juz sie wszyscy smieja, bo nic i tak juz nie zmienimy, a podobno mat przyr najtrudniejszy w historii, eh bywa. english nawet okey pozdrawiamy cke za mat przyr ;]]
Chyba raczej za biologiczno- chemiczny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde, angol w miare, ale wczoraj porażka. biedronki znienawidzone przez gimnazjalistów ! ; x macie już odp z angola ? ; >
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na o 12 będą wyniki:)
Ostatnio edytowany 29 kwietnia 2010 r. o 11:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj na matmie to by horror uczyłam sie wzorów a tam były głownie zadania na myslenie;p tragedia jk dla mnie:P dzis tez nie był wcale taki na jłatwiejszy jak twierdzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sranie w banie, jak się nic nie robiło przez 3 lata to nawet angielski jest trudny. Co do wczoraj to test wymagał podstawowych wiadomości oraz sporo MYŚLENIA! wszystko było można z tabelek odczytać. Nie rozumiem tylko czemu w 14 zadaniu wszystkie "pro-serwisy" mówią o odpowiedzi "biedronki są drapieżnikami i jedzą mszyce" skoro ta odpowiedź kompletnie nie nawiązuje do pytania. To tak jak bym został w domu napromieniowany, zjadł tak samo radioaktywnego pomidora i uznał że był to dowód na to, iż został on wcześniej napromieniowany... logiczne że wszystko schodzi do wielkości organizmu ... rozwikłał już to ktoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też zaznaczyłam odpowiedź, że to dlatego, że BIEDRONKI są większe od mszyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angielski - BANAŁ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
sranie w banie, jak się nic nie robiło przez 3 lata to nawet angielski jest trudny. Co do wczoraj to test wymagał podstawowych wiadomości oraz sporo MYŚLENIA! wszystko było można z tabelek odczytać. Nie rozumiem tylko czemu w 14 zadaniu wszystkie "pro-serwisy" mówią o odpowiedzi "biedronki są drapieżnikami i jedzą mszyce" skoro ta odpowiedź kompletnie nie nawiązuje do pytania. To tak jak bym został w domu napromieniowany, zjadł tak samo radioaktywnego pomidora i uznał że był to dowód na to, iż został on wcześniej napromieniowany... logiczne że wszystko schodzi do wielkości organizmu ... rozwikłał już to ktoś?
to mozna logicznie wyjasnic, mianowicie: drzewa sa napromieniowane, czesc mszyc spozywa napromieniowane drzewo, a czesc je nie napromieniowane, biedronki jedza mszyce, czesc biedronek zjadla mszyce ktore wczesniej zjadly napromieniowane drzewo, a czesc biedronek zjadla te mszyce, ktore zjadly drzewo nie napromieniowane. najpierw napromieniowaniem ' zarazily' sie mszyce bo jadly napromiwniowane drzewa, potem 'zarazily' sie biedronki bo jadly 'chore' mszyce. jesli mszyce nie jadly by napromieniowanego drzewa to byly by zdrowe one i biedronki, ale mszyce jadlo to 'chore' drzewo i stopniowo zarazaly sie mszyce, potem stopniowo biedronki. wpadlam na to dopiero w domu, tez zaznaczylam to, ze biedronki sa wieksze;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tym opisie domu to w pierwszym będzie making doing czy going, w ostatnim will decorate czy decorate?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal mi was trzeba było się uczyć a nie teraz beczeć z powodu że był "trudny" egzamin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpowiedzi ######www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d..._2010/593847385
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oluska napisał:
to mozna logicznie wyjasnic, mianowicie: drzewa sa napromieniowane, czesc mszyc spozywa napromieniowane drzewo, a czesc je nie napromieniowane, biedronki jedza mszyce, czesc biedronek zjadla mszyce ktore wczesniej zjadly napromieniowane drzewo, a czesc biedronek zjadla te mszyce, ktore zjadly drzewo nie napromieniowane. najpierw napromieniowaniem ' zarazily' sie mszyce bo jadly napromiwniowane drzewa, potem 'zarazily' sie biedronki bo jadly 'chore' mszyce. jesli mszyce nie jadly by napromieniowanego drzewa to byly by zdrowe one i biedronki, ale mszyce jadlo to 'chore' drzewo i stopniowo zarazaly sie mszyce, potem stopniowo biedronki. wpadlam na to dopiero w domu, tez zaznaczylam to, ze biedronki sa wieksze;]
Ale przecież pytanie jest: dlaczego u mszyc zaobserwowano to wcześniej. Biedronki nie mają tutaj znaczenia. Gdyby było pytanie: "mszyce szybciej sie napromieniowały, ponieważ MSZYCE: .. i tu odp". A jak wiadomo odpowiedzi odnosiły się do biedronek. Zgadzam się z tym co napisałaś ale to się nie odnosi do odpowiedzi. One zaraziły się szybciej bo jadły skażone drzewa, a nie dlatego że biedronki jadły je. Odpowiedź jest nielogiczna w tym wypadku. To musiałoby być coś w stylu: ...ponieważ, MSZYCE są roślinożerne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dałam going i will decorate mam nadzieje że będzie to dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
esss015 napisał:
Ja dałam going i will decorate mam nadzieje że będzie to dobre.
będzie 'doing' a nie 'going'. a z tym will to chyba dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak odp, i też mam nadzieję że to będzie dobrze poza tym test był łatwy choć trudniejszy niż próbne Liczę na 47 najmniej.. szkoda że angol się nie liczy:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie było źle, ale matma porażka;/ uj wie skąd wytrzaśli trakie zadania. Połowy nie mieliśmy na lekcjach ... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie ! nie było na lekcjach ;// Nauczyciele mowili ze bedzie 90% matmy a tu 90% przyrody i tych reszty gówien . Od wczoraj nie cierpie radioaktywnych biedronek i mszyc hahahaha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...