Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Część humanistyczna. Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez baśka, 27 kwietnia 2010 r. o 08:08
Ha a ja z zamknietych mam 20/20. Ale ten wiersz co był to drugie pytanie zawaliłem. No i to pytanie z wosu też dziwne takie. Też mam nadzieję, że strajk zaliczą xD Powodzenia jutro na mat-przyr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie masakra xD Najbardziej jednak boję się jutrzejszego egzaminu...;/ Chociaż na próbnych napisałam najlepiej z klasy to i tak mi nie daje satysfakcji, gdyż tamte się nie liczą...;/ Będzie HARDCORE;P Powodzenia.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mam nadzieje że ten strajk zaliczą. mam chyba 3 błędy:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam chyba 18, albo 17 z zamkniętych, bo nie pamiętam dokładnie co zaznaczyłam w jednym zadaniu ;p juhuu!! najgorszy test za sobą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a propo strajku nie zaliczą, bo to jest nielegalne.. też chciałam napisać o strajku, ale pisało, że trzeba napisać legalne przykłady takiego działania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znasz się to się nie odzywaj strajk może być legalny... Bo/ponieważ nie raz są propagandy lub strajki podczas takiego zebrania Policja pilnuje porządku... Więc strajki niektóre są legalne... Toż za to sprawę w sądzie nie dostaniesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra! nie był trudny ale tez nie za łatwy ;/ mam 15/20 i tym sie załamałam bo poległam na najprostszych poprostu roztrzepanie ;/;/ żałuje troche ale mysle ze otwarte beda dobrze. tylko zrobiłam tez bład w tym pierwszym zdaniu z zamiana na 3 osobe ;/ i boje sie jutraa ;/ masakra i powodzenia wszystkim ! ;**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Humanistycznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka masakra... streściłam zły tekst! ;/ i co najlepsze, zorientowałam się dopiero by ponownym przeglądaniu arkusza, ale już w domu, przy kompie ;] 4 pkt poszły się j**ać ;/ a tak chciałam testem humanistycznym nadrobić braki z matmy... ) ehh. dostane choć jeden pkt za poprawną formę, jak myślicie? ;> powodzenia jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem zryty do spodu ten test ;/ dużo wiedzy historycznej;| rozprawka nawet nawet ale to pytanie z wos'u o tych władzach gminy mnie powaliło:| nie mniej jednak tak źle nie było . jutro dopiero sie zacznie rzeź xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś już z matematyczno- przyrodniczego arkusze bym się pouczył!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktoś testy mat.-przyr??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zawaliłam to zadanie z 3 os. l. poj ;/ nie wiedziałam, że można było napisać coś w stylu "Sam się zastanawiał, czy może bla bla bla" nie wiedziałam jak zamienic "co mógłbym uczynić" na oznajmujące zdanie.. wg mnie zle skonstruowali polecenie ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez napisalem o strajkach , bo nic i innego nie wpadlo mi do glowy. Z zamknietych mialem 17pkt , wylozylem sie na tym , ze myslalem co innego i zaznaczylem co innego . Ta rozprawka mnie dobila , nigdy nie potrafilem realizowac tematu w rozprawce . Z obrazem mialem chyba wszystkie dobrze o o ile sie nie myle ;p... mam nadzieje , ze bede mial 30 pkt no i z matematycznych 25 ... inaczej nie dostane sie do technikum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się wydawało, że strajk może być legalny. W końcu tyle sie o tym słyszy i co wszyscy nielegalnie tak sobie by robili??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jeżeli napisałam poza miejscem wyznaczonym to bedzie to spr czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli np. rozprawke dokończyłas w brudnopisie to powinnas dopisać informacje ze ciag dalszy w brdnopise. Tak nam nauczycielka kiedys na polskim mowila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie w brudnopisie, tam te kropki były do połwy strony i jeden wers mi wylazł ;/ i ogólnie pisze duże litery i w tych otwartych prawie w każdym wyszłam poza linije ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie to raczej tak, w końcu czasami to zostawiają dużo miejsca, a mało pisania jest lub na odwrót
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uff to dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...