Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Część matematyczno-przyrodnicza (arkusze, pytania, odpowiedzi - Operon)

Utworzony przez jax, 14 stycznia 2010 r. o 13:29
łatwy coś takiego na głownym to ja bym był w 7 niebie .. licze na 40/45 pkt. napewno nie mniej. A wam jak poszło.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie nie wiem:) tak średnio chyba nie wiem czy nie strzeliłam jakiejś głupoty;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tym zadaniez z fizyki? Jednostajnie przyspieszony czy stały.. ? Bo napisali jakby chcieli a nie mogli... W ogóle nie jestem zadowolony z ich testów. Widzieliście klucz do humana !?!? Za takie cos to tylko twarzyczke obić.. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byly bledy logiczne w poleceniach np. w jednym z otwartych butla gazowa duza byla tansza od butli z tym samym gazem ale malej i w odpowiedziach np. w dwoch zadaniach na pewno byly podane dwie takie same odpowiedzi w dwoch roznych pod punktach , nie sadze zeby ten tes nalezal do trudnych ale nie do banalnych, czesc z zadan byla podchwytliwa, a jezeli chodzi o humanistyczna czesc , to powiem , ze klucz do zad. zamknietego 19 i 20 jest niejednoznaczny , troche nie przemyslane te egzaminy , ale co poradzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta, 19 w ogóle bezsensu było.. ;/ 20 też jak dla mnie dziwne, ale trafiłem... Odpowie ktoś co z tą fizyką? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z fizyki ciekawe jak ocenią tj. z tym błędem. Tak, potwierdzam, niektóre miały (chyba z dwa) dwie odpowiedzi . : | ale to na wczorajszym humanie. wgl. zadanie 9 : Pozostałości po płaceniu skórami zwierząt w dawnej wymianie (...), wydawało mi się, że w odpowiedzi chodzi o wysokość posagu w krajach Afryki. z tekstu nie wynikało, że chodzi w tym pytaniu o Kunę . -.- ale nie jest źle. straciłam z polskiego może ok . 3 - 4 pkt . tj . nie liczę błędów w rozprawce, bo nie wiem. boję się odpowiedzi z mat.-przyr. : o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co znaznaczyliscie z paskalami, ze bylo trzeba hektopaskale na pasakale przeliczyc... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z humana mam 19/20 z zamknietych, jednak zle zaznaczylam o tym srebrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z humana 15/20 ;/ słabo... ale z matmy dosyć proste było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam z humana 20/20, fartem... z mat- fiz przyznaje , że był głupii, a z tym zadaniem z fizyki, to moja mama jest nauczycielką fizyki i powiedziała, że jej się wydaje, że im chodzi o ruch przyspieszony, ale to nie jest pewne, bo w sumie nic tam nie było powiedziene. To zadanie, jak dla, mnie było nie skończone. Ale ogólnie wydaje mi się, że nie były testy trudne, a co do tych hektopascali to miało być 100 000 Pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z paskalami prawidłowa odpowiedz to 100000Pa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja z humana mam napewno 3 błędy a w dwóch odpowiedziach nie pamiętam co zaznaczyłam:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w którymś z zadań z geo. o wysokości wierzy była podpowiedź z paskalami . : p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milkaaa napisał:
Ja mam z humana 20/20, fartem... z mat- fiz przyznaje , że był głupii, a z tym zadaniem z fizyki, to moja mama jest nauczycielką fizyki i powiedziała, że jej się wydaje, że im chodzi o ruch przyspieszony, ale to nie jest pewne, bo w sumie nic tam nie było powiedziene. To zadanie, jak dla, mnie było nie skończone. Ale ogólnie wydaje mi się, że nie były testy trudne, a co do tych hektopascali to miało być 100 000 Pa.
w zadaniu było, ze prędkość się zmienia, więc wiadomo, że chodzi o ruch przyśpieszony ;] jak za 5 punktów, to te zadanie wcale nie było trudne ;pp wql test nie należał do trudnych żeby taki angol jutro był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w którymś z zadań z geo. o wysokości wieży* była podpowiedź z paskalami . : p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jax napisał:
łatwy coś takiego na głownym to ja bym był w 7 niebie .. licze na 40/45 pkt. napewno nie mniej. A wam jak poszło.?
ja też bym się cieszyła :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majster napisał:
Co z tym zadaniez z fizyki? Jednostajnie przyspieszony czy stały.. ? Bo napisali jakby chcieli a nie mogli... W ogóle nie jestem zadowolony z ich testów. Widzieliście klucz do humana !?!? Za takie cos to tylko twarzyczke obić.. :/
Przyśpieszony : D dwa pierwsze wzory trzeba było wykorzystać ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to mam dobrze z tymi paskalami a co wam wyszlo w tym zadaniu o masie powietrze pokoju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w tym z oranzem metylowym? ja napisalam ze to byla reakcja zobojetniania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agatha napisał:
i w tym z oranzem metylowym? ja napisalam ze to byla reakcja zobojetniania...
zobojętniania to dobra odpowiedz ; p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...