Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Język niemiecki - arkusz i odpowiedzi

Utworzony przez ~Andzia~, 29 kwietnia 2010 r. o 14:27
ja z tych co czytali na tej płycie tak sie śmiałam że myślałam, ze sie popłacze! co za przywały ! o matko! w życiu nie słyszałam gorszego akcentu, wymowy i wg- dzielili zdania na połowe, co innego jak by tam nmiał być przecinek. No takie dupki... ale sie uśmiałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemiecki nie był za łatwy. zwykle ze słuchankami nie miałam problemu a tu nie wiedziałam w ogóle o co chodzi. wydaje mi się że w tym roku ułożyli na prawdę trudne testy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze słuchu trudny?? Chyba sobie żartujesz?? Uważam, że test był bardzo prosty, dużo łatwiejszy niż próbny )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudny test?! Bez przesady, wydaje mi się, że nie zrobiłam żadnego błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprawdy banał Jestem w drugiej klasie dopiero, ale dzisiaj zrobiłam go sobie tak dla próby. Siostra przeczytała mi transkrypcje, wszystko bezbłędnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...