Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test humanistyczny, arkusze, pytania, odpowiedzi

Utworzony przez Gość, 26 kwietnia 2010 r. o 11:46
Jaki będzie temat przewodni?? macie jakieś przecieki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ucz sie mosiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jaki będzie temat przewodni?? macie jakieś przecieki?
jaka będzie praca pisemna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kateeee napisał:
jaka będzie praca pisemna?
łatwa dla zdolnych, trudna dla całej reszty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie jakieś ścieki? ;/ co może być z pisemnego? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ! ! ! Mój ojciec sprząta w cke, i wykradł pytania na jutrzejszy test i też matematyczny ! Sam w tym roku przystępuję do egzaminu i tata baaardzo mi pomógł Jak ktoś chce pytania to mogę wysłać na gg (9547214) Nie podam tego tutaj, bo później będą mnie, czy tatę ścigać no i wiadomo... Jeszcze raz mówię, kto chce testy pisać 9547214 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Looooooooool ! Monika na prawdę ma te testy, nie kłamie, sprawdzałem te pytania i wydają się bardzo prawdopodobne ! Piszcie do niej puki jest, (jak pisałem to była na niewidoku)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam to co mówi Monika i Adam Te pytania są bardzo prawdopodobne, już się nie mogę doczekać jutra poprastu. Teraz tylko to rozwiążę i wykuję i lecę na podbój xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej macie te testy:D????? Bo Moniki nie ma na forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani na gg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy jeszcze nie zobaczyliscie ze "Monika" sama pisala odpowiedzi. Jest minuta przerwy miedzy odpowiedziami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej macie;d jakas strone na ktorej sa juz odpowiedzi i arkusze z czesci humanistycznej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pss.... napisał:
hej macie;d jakas strone na ktorej sa juz odpowiedzi i arkusze z czesci humanistycznej ?
Co taka cisza--ratujmy się na wzajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktos WSZYSTKIE odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie nr.14 jest źle skonstruowane ! Pytanie brzmi :" Czego dotyczył ostatni rozkaz gen. Okulickiego? " W tekście dokładnie jest napisane "Daje Wam ostatni rozkaz dalsza swą pracę i działalność prowadzcie w duchu odzyskania pełnej niepodległości państwa i ochrony ludności polskiej przed zagładą". To jest własnie jego ostatni rozkaz. POSTANOWIENIEM jego, a nie rozkazem jest rozwiązanie Armii Krajowej. ZWRÓĆCIE NA TO UWAGE !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcielibyście przecieki haha to jet nierealne xD weźcie to pod uwage że kolejności zadań zamkniętych są pozmieniane odp a co do egzaminu z humana to był można powiedzieć łatwy ale to tylko pozory xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SŁUCHAJCIE KTO MA OD MONIKI TE PYTANIA TO NIECH NAPISZE:) BO JEJ NIE MA NA GG.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej macie te moniki odpowiedzi ktos jak macie piszcie ratujmy sie wzajemnie ;D pliss kto ma niech pisze;d na jutrzejszy z matmy;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz pytania moniki ?? jesli masz pliskaa jesli bys mogla przeslesz mi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś ma te pytania od moniki ? chodzi mi głównie o część mat.-przy. Jeśli tak to proszę przyślijcie mi na emaila: ania255@vp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...