Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Test humanistyczny (pytania, odpowiedzi, arkusze - Operon)

Utworzony przez Chłop Polski, 13 stycznia 2010 r. o 12:55
To jeszcze w Polskich szkołach jest taki przedmiot jak historia? Wiem,że wczoraj ważyły się losy MUZEUM CZYNU NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO w Krakowie. Ma być zlikwidowane za aprobatą Ministra Kultury Zdrojewskiego?.To w tym Muzeum znajdują się sztandary wszystkich trzech powstań narodowowyzwoleńczych.To tam znajdują się jedne z najcenniejszych pamiątek po J.Piłsudskim. (Być może,że sprawę może wyjaśnić wywiad z Min.Zdrojewskim "metro" 25.listopad 2009 r. "WCIĄŻ TYLKO POWSTANIA I SZOPENY"). Edyta Błaszczak zarzuca Ministrowi ,że wydaje pieniądze na Muzeum Powstania Warszawskiego a Prezydent Krakowa musi ciąć wydatki na tamtejsze festiwale (należy się domyślić,że rozchodzi się o Festiwal Kultury Żydowskiej) -bo o co innego by zbiegała dziennikarka "Metra" a właściwie "Agory?...no może jeszcze o sztukę jaką zaprezentowali pod kościołem Miłosierdzia Bożego w Krakowie"ARTYŚCI" z francuskiego teatru "CIE CACAHUETE " (patrz Fakt z dnia 14 lipca 2008r). Historia to nie festiwal ....Historia to korzenie naszego życia.O czym ci młodzi ludzie mają pisać skoro Państwo nosi się z zamiarem likwidacji :takich jak wyżej wymieniona placówka.....Instytutu Pamięci Narodowej,-ogranicza się możliwości ujawniania niewygodnych prawd historycznych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam poszlo ja chyba zdam :DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff xD nie było tak źle całkiem łatwy ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
próbny był łatwy wiec ten w kwietniu będzie trudniejszy ;| chciałabym żeby były juz wyniki.... wiedziałabym co i jak a tak się stresuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test ogólnie łatwy:) myślałam, że będzie gorzej:) temat rozprawki nawet nawet:) jutro matematyczno - przyrodniczy...tu już może byc gorzej ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin nie był taki truny,macie racje,ale jutro gorzej pójdzie z matmą...Czy wie ktoś może jaki był rodzaj tego obrazu "Skąpiec" i jaka była odp w tym pytaniu o płatność ze skóry?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą te odpowiedzi ???? Prosze napiszcie jesli wiecie gdzie już sa PILNE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki będą dopiero jutro ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieciaki! proszę was nie błaznijcie sie w ten sposób! jak to miało być trudne to co wy ??? na samych dwójkach w szkole jedziecie??? no juz bez przesady... ten dzisiaj to był akurat najłatwiejszy probny egzamin z jakim sie spotkałam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zaznaczyliście w zadaniu 1. o tych pieniądzach? Ja z rozprawki chyba 0 punktów napisałam, ale postaci nie wybrałam bo nie doczytałam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie było pierwsze zadanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edith^^ napisał:
dzieciaki! proszę was nie błaznijcie sie w ten sposób! jak to miało być trudne to co wy ??? na samych dwójkach w szkole jedziecie??? no juz bez przesady... ten dzisiaj to był akurat najłatwiejszy probny egzamin z jakim sie spotkałam....
Chyba czegos nie zrozumialas bo narazie nikt nie powiedział ze test był trudny...!!! Więc nas nie pouczaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O wyunalezienkiu pieniądza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi poszedł całkiem, całkiem. Te mat na rozprawkę fajny, ale szczerze mówiąc żeby napisać go fajnie, potrzeba więcej miejsca i czasu. Podałam trzy przykłady (bo chyba tyle trzeba było?) Kilka pojedynczych zadań sprawiło mi kłopot. Np. jak przedstawione były postacie na obrazie Makowskiego ? Napisałam, że fantastycznie, ale zastanawiałam się też nad odpowiedzią 'uproszczone'. A jutrzejszego się boję, tzn.nie boję się matematyki i geografii, ale strasznie boję się chemii i fizyyyyyyyki, która jest dla mnie straszna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w pierwszym zaznaczylam, że z potrzeby Pytanie dotyczyło wynalezienia pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jaki był scrooge?.. ja zaznaczyłem że bezwzględny..dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez tak zaznaczyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w pierwszym pytaniu zaznaczyłem D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyniki będą dopiero jutro ;/
frajerze nie pojmujesz tego że nikt nie napisał ze był trudny? poza tym zobaczymy czy będziesz miał 40 pkt, jeśli tak to przyznam ci rację a jeśli nie będziesz miał 40/50 i piszesz to co piszesz to jesteś frajerem bitym na jape : ) @topic: w zadaniu 1 zaznaczyłem odp. D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa że w najłatwiejszym zadaniu najłatwiej o głupi błąd... a poza tym z tego co przeczytałam to nie wnioskuję aby ktoś coś tu przeżywał....dzieciaki??? nie chodzi już nawet o to że nazwałaś dziećmi najprawdopodobniej ludzi w swoim wieku ale o wyższość jaką tym wyraziłaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...