Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Test humanistyczny (pytania, odpowiedzi, arkusze - Operon)

Utworzony przez Chłop Polski, 13 stycznia 2010 r. o 12:55
PRosty był ten test, zawachałem się przy tej bogini, czy to było biblijne czy mitologiczne? ale zaznaczyłem mitologiczna no i w tym pierwszym pytaniu (zaznaczyłem D Tak szczerze to najgłupsze pytanie było o ten zwrót czy pouczenie moralne do tych dzieci, masakra nie wiedziałem w ogóle o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wszystkie opinie co do "dzieciaka" Ja z resztą też tej "mądrości" już cos napisalam... Jacy ludzie potrafia byc żałośni... :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą dzisiaj odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
D w tym pierwszym to było z potrzeby??? Bo ja z potrzeby zaznaczyłam ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam juz nie pamietam co bylo w ktorym, najgorsze bylo to o pouczeniu moralnym. -.- tak to prosty , ale az sie boje co wymysla z maty ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był w miarę łatwy . Jutro bedzie gorzej . A może ktoś napisać jaka odpowiedź była w tym zadaniu o wartości pieniądza czy do dziś została waluta w Chorwacji (kuna) czy coś tam o krowach było;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej wie ktoś może czy dziś będą odpowiedzi do tego testu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nom ja tez tak zaznaczyłam Najgorsze było z tą radą moralną ale to też luuz. Rozprawka była super łatwa xD Nie wiecie kiedy będą wyniki ?? miały być około 15.00 a jest 16.00 ;] A co napisaliście w tych uczuciach ?? ja napisałam Samotność i rozczarowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj jak już, to będą nieoficjalne wyniki w tym pierwszym mialem D (wydawało mi się to najbardziej wiarygodne )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w pierwszym tez zaznaczylam z potrzeby, i to chyba bylo D, nie? jezeli chodzi o obraz to zaznaczylam, ze uproszczony, bo nic innego nie pasowalo, chyba ze fantastyczny, ale jednak bardziej uproszczony sie nadaje, jezeli chodzi o pytanie o skorach to ja zaznaczylam C to bylo proste, w tekscie wprost powiedziane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znajdziecie link z odpowiedziami to zapodajcie, A na stronie OPERONA jest napisane że odpowiedzi DOPIERO JUTRO O 15:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc, ja napislam to samo.. ale nie wydaje mi sie ze rozprawka byla taka super latwa, sredniawa bym powiedziala, ja podalam jeden przyklad z ycia, wymyslilam jakas historyjke... ale na pewno na tym w kwietniu nie bedzie mozna sie odniesc do zycia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAk dla mnie test był banalny^^ Chyba że mi odejmą coś za rozprawke Gorzej z jutrem ;( Pozdrawiam i powodzenia jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA w tym pouczeniu moralnym małem tak: "Kazde dziecko powinno uczyć się od ludzi dobrych i pomocnych a nie od ludzi chciwych i zachłannych" Ja myslicie przejdzie to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co napisaliscie w tym, czym sie srebro roznilo od reszty? ja zaznaczylam, ze wieksza wartosci czy cos takiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym napisalem że łatwość transportu (chyba A)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz, ale przeciez te dzieciaki wyciagaly lapy po kase? ja napisalam tak: Nalezy byc ucziwym i pamietac ze pieniadze nie sa najwazniejsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No był taki średni ... A nie wiecie gdzie są odpowiedzi , bo szukam i nie moge znalesc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego transportem, przeciez tam bylo napisane ze szukano towarow latwych do transportu i znajdowano owo chyba nie, a przy srebrze pisalo, ze bylo cenne, czego wczesniej o innych towarach w celu wymiany nie bylo wspomniane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja to zrozumiełem że ode mu jakgdyby dają te pieniądze, albo bardziej 'pomagaja' No ale cóź, każdy mysli inaczej... ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...