Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Test humanistyczny (pytania, odpowiedzi, arkusze - Operon)

Utworzony przez Chłop Polski, 13 stycznia 2010 r. o 12:55
no wlasnie ja tez nie moge znalezc... chyba dopiero jutro bede, zesz cholera :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co napisaliście w tym gdzie bylo przepisac zdanie ktore najdokladniej opisuje faceta na obrazie 'skąpiec'? ja przepisalam to o haczykowatym nosie itd.. takie długie było ale wydaje mi sie ze zle a Wy co napisaliście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli chodzi o boginie, wiadomo ze mitologiczna, nawet sie przy tym pytaniu nie zastanawialam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tym srebrze to pisało że że ma największą wartość materialną, a co z złotem? Dlateog zaznaczyłem A łatwosć i szybkość trnasporu A zauważyliście że dawali jakieś dziwne karty odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klara napisał:
a co napisaliście w tym gdzie bylo przepisac zdanie ktore najdokladniej opisuje faceta na obrazie 'skąpiec'? ja przepisalam to o haczykowatym nosie itd.. takie długie było ale wydaje mi sie ze zle a Wy co napisaliście?
JA miełem o tych oczach i uśmiechu Właśnie nad tym się zastanwaiłęm dośc długo ale doszłem do wniosku że o tym nosie odpada bo co mają wspólneog z tym siwe włosy? Zaznaczyłem A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klara ja tez to zdanie napisalam, cos dalej o czerwonych oczach, ale to bedzie to, tam tylko częsc tego zdania pasowala, ale polecenie bylo wyrazne... przepisz cale zdanie, inne w ogole sie nie nadawaly, wiec jestem prawie pewna ze to byo to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze pisalam ten test pare godzin temu, a juz nie pamietam dokladnie co tam bylo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz, ale przeciez to pytanie dotyczylo tylko srebra!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak w tej rozprawce bylo podac jeden przyklad z arkusza.. no i wzięłam Matke Terese .. to Scooge ' a mozna było jeszcze opisać czy juz nie.. bo on był w arkuszu .. i to by byl juz drugi z arkusza nie wiem juz.. bo opiasalam obydwa .. eehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jutro matematyka. ;|| a co do tego któregoś tam pytania to dałam też że łatwość transportu ;]]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jak inni też zaznaczyłam w pierwszym D, ;ae było jedno takie zadanie w którym jakbym mogła zaznaczyłabym 4 odp.. Chodzi mi o to jak zachowywał sie Scrooge w stosunku z tymi "partnerami od interesów". No bo tam było że był stanowczy- jakby nie było był, bo jak niue to by przeciez [pozwolił te wegle dorzucic czy cus xddd bezwzględny.. to niby tez pasuje no bo jak cos postanowił to nie ma bata.. podejrzliwy raczej też bo bez powodu by drzwi nie otwierał a nawet tam było napisane ze "aby miec oko na kogos tak co kopiował listy": czy jakos tak xddd no i było jeszcze jedno. ale juz nie pamietam. .taka padaka z tym moim zdaniem.. i co trzeba było opisać wygląd skąpca z tekstu o scrooge"u no to tez hałka bo niby tam coś było że spiczasty nos itp ale ciag dalszy tego zdania z decZka mi nie pasował do opisu. było tez jedno inne które brałam pod uwagę alew tam było cos z brwami a ich na rysunku widac nie było.. xddd także padaka z tym.. ja napisałam to co pierwsze przedstawiłam wam tu.. ;d na rozprawke prawie mi miejsca zbrakło.. i tam jest taka sytuejszyn bo trzeba było 3 argumenty podać - jeden z życia, jeden z testu i jeden z literatury.. i ty pytańsko do was- bno bo ja kompletnie weny nie miałam i napisałam tak normalnier ten z życia, z literatury o matce teresie z kalkuty a jako z literatury o scroogu bo nie wiedziałam c9ooo .. i jak myślicie przejdzie mi to czy nie za bardzooo ? jak cos to gg moje 8476802.. odezwijcie sie jak coś jeszcze bedziecie wiedziec lub jakieś pytanka czy cuś podobnegoo.. tak wgl to sorki za błedy. .;d i powodzenia na jutrzejszym,.. to bedzie padakaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agatha ja też tak myśle ale pewna też nie jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łatwy był...;d ----------------------------------------- Jutro bd gorzej z matmy, ale najbardziej boje się fizy i chemii;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klara napisał:
a jak w tej rozprawce bylo podac jeden przyklad z arkusza.. no i wzięłam Matke Terese .. to Scooge ' a mozna było jeszcze opisać czy juz nie.. bo on był w arkuszu .. i to by byl juz drugi z arkusza nie wiem juz.. bo opiasalam obydwa .. eehh
Klara też tak zrobiłam opisałam i to i to ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEŻ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KAMA~ napisał:
JA TEŻ;P
Ciekawe czy tak może być..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki był Scrooge? ja mam ze bezwzględny ale tam rzeczywiście pasowały wszystkie odp. ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem pewna ze watosc tego srebra a nie transport, przekonamy sie juz niebawem, juz sie boje... cholera myslalam ze calkiem dobrze napisalam,a tu bedzie moze klops i malo punktow, a chcialam przynajmniej 40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja opisałam Scrooge jeden wziełam z zycia i z literatury to balladyne .. ale chyba sie wydurniłam ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w rozprawce opisałem Scrooge (coś z arkusza), przypowieść o synu Marnotrawnym (literatura) i o Jurku Owsiaku (WOŚP) (czyli coś od siebie) Ej, dziewczyny możemy się przeniść na inne forum? Tu się cięzko wysyła posty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...