Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Test humanistyczny (pytania, odpowiedzi, arkusze - Operon)

Utworzony przez Chłop Polski, 13 stycznia 2010 r. o 12:55
ja tez zaznaczylam, ze bezwzgledny, i mysle, ze to prawidlowa odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Wam poszło zaproszenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki był rodzaj tego obrazu? scena rodzajowa martwa natura krajobraz portret. Byłam kompletnie zmotana tym pytaniem oraz tym przesłaniem do dzieci-masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to nie wiem, czy z zycia bede miec dobrze, wymyslilam cos o znajmomym, ale jak na imie ma nawet nie napisalam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
scena rodzajowa zdecydowanie, nic innego nie pasowalo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jaki był rodzaj tego obrazu? scena rodzajowa martwa natura krajobraz portret. Byłam kompletnie zmotana tym pytaniem oraz tym przesłaniem do dzieci-masakra.
Mi sie wydaje ze to byla scena rodzajowa ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze zdawało mi się, że scena rodzajowa odnosi się do ludzi. kurde, przynajmniej będe miec źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak ? przenosimy sie gdzie indziej za prosbą Mariusza? mi obojętnie w sumie ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zawsze zdawało mi się, że scena rodzajowa odnosi się do ludzi. kurde, przynajmniej będe miec źle
Ale tam raczej nic innego nie pasowało .. ;] z resztą nie wiem juz sama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cholera, ja zmykam, bo wole zobaczyc czarno na bialym co mam zle a co nie, niz sie tu stresowac... lepiej zajme sie czym innym, a jak myslicie, w kwietniu bedzie gorzej, w sensie trudniejszy test??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agatha napisał:
cholera, ja zmykam, bo wole zobaczyc czarno na bialym co mam zle a co nie, niz sie tu stresowac... lepiej zajme sie czym innym, a jak myslicie, w kwietniu bedzie gorzej, w sensie trudniejszy test??
ja myśłe ze jak ten pojdzie słabo to w kwietniu bedzie prostszy ;] obyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, przeciez martwa natura to nie ludzie, ana obrazie byli ludzie, pejzaz tym bardziej, bo to krajobraz, no portret tez nie na 100 5, chyba wiecie jak portret wyglada? nic oprocz sceny rodzajowej nie moglo byc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jejku:( mi to poszło beznadziejnie;/ Może i nie było to trudne, ale jednak rozprawka była beznadziejna... Nich dają ten klucz szybko bo denerwuje się;p;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej za ile punktów było to zadanie gdzie trzeba bylo przepisać zdanie które pasowało do opisu obrazku z tekscu z opowiesci wigilijnej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no własnie a kiedy bedzie ten klucz? bo chyb dzisiaj to juz nie... jak myslicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chwile musze wpisywać ten durny kod ;/ Ewentualnie możemy pogadać przez gg jako konfernecja lub coś A co do kwietniowego egzaminu to mysle że bedzie trudniejszy, ale jeśli byłby taki jak ten teraz to by było świetnie A jakby znów była rozprawka to już cudownie ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Megi napisał:
ej za ile punktów było to zadanie gdzie trzeba bylo przepisać zdanie które pasowało do opisu obrazku z tekscu z opowiesci wigilijnej ?
chyba 1 punkt ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jutro mat-chem-geo-fiz-bio test , kurde tutaj licze na 35, ale jak dadza cos cholernie trudnego to bedzie gorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff to dobrze bo ja taką zrytą odpowedz dała że aż żal.a teraz idę sie pouczyć do tego jutrzejszego bo jak dzis był łatwy to jutro może być.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwietniu będziemy mądrzejsi o troszke:) może pójdzie latwiej!:D;) Wydaje mi się, ze tamto bylo na 1 punkt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...