Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test językowy (angielski) - odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~kris~, 29 kwietnia 2010 r. o 08:41
"Wynik tego testu nie będzie jest pod uwagę podczas naboru do szkół średnich" we wszystkich artykułach o egzaminach gimnazjalnych same błędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro jestem koxem jestem 2 w komentach Łatwe pzdr KAtol ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma błędów, wyniki z językowego egzaminu nie są brane pod uwagę. Dopiero rocznik 95 będzie się liczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wam poszło?? Ja wyszłam po 20min. myślę że będzie full
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie ten ktory sie nie liczy byl latwy ;/ pozdro dla wszystkich 3 klas gim.;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak wam poszło?? Ja wyszłam po 20min. myślę że będzie full
u nas 25minut sluchanie trwalo wiec nie wiem jak szybko to zrobilas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, ten który się nie liczy musiał być prosty.. Matematycznego nie dało się takiego banalnego ułożyć? -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test b. łatwy, bo się ni liczył ; ) lekka poprawa, dopiero rocznik 96 będzie miał liczone punkty ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 minut? To chyba wam puszczali to na tosterze, u nas było 14-15 min. A wyszedłem po 25 minutach bo trzeba było jeszcze wpisywać na kartę odp. -,-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną trudność sprawiło mi zadanie z przedmiotami, ale strzeliłam w tym FOR EXTERNAL USE olejek do opalania i mam dobrze ;> Pozdrawiam rocznik 94 !!! Trzymajmy się razem ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dla mnie wcale nie był AŻ TAKI łatwy... dużo słówek było, których kompletnie nie rozumiałam. ostatnie zadanie - porażka... ale 40pkt powinno być na więcej nie liczę ;p kiedy odp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie taka łatwizna 35 min i z głowy. Liczę na 49.50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo latwy... moi koledzy napisali po 5 min bo nawet nie czytali zadan wiec jak sie skonczyło słuchanie wyszli bo ich nie chcieli wypuścic wczesniej ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówicie, że bardzo łatwy, bardzo łatwy... po humanie też wszyscy twierdzili, że BYŁ łatwy. natomiast po opublikowaniu wyników wielkie oburzenie, bo a to błędy w odpowiedziach, a to niekompetentna osoba sprawdzała, a to zły tekst streszczony itp ;p życzę Wam wszystkim, żeby z języka nie było tak samo :):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test prosty patrząc na ostanie 2 dni to było proste. Mi się liczy do liceum bo idę na językowy a więc jestem zadowolona ;d . kiedy będą odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
too easy.. wtf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie ten egzamin nie był aż taki trudny , chodziarz w niektórych zadaniach długo się zastanawiałam. mam 4 z angielskiego a niektórych słówek praktycznie nie rozumiałam, ale liczę że a tak źle nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee ten anglik to byla latwizna w porownaniu np. do matmy. 28 minut mi zajal, licze na 48-49 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nawet prosty dzisiaj w porównaniu do wczorajszego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie już odpowiedzi ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...