Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010: Test matematyczno-przyrodniczy: Odpowiedzi, pytania, arkusze

Utworzony przez ~andzia~, 28 kwietnia 2010 r. o 11:35
Nie spodziewałam się aż tak trudnego testu. U mnie parę dziewczyn się popłakało, sama ja myślałam, że nie dam rady wytrzymać. Było więcej fizyki, chemii i geografii niż matematyki, co przysporzyło mi wielu problemów. Przez ten głupi test mogę się nie dostać do wybranej szkoły! Załamałam się normalnie.. ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogóle bez komentarza bilans z fizyki pogrzało ich;/ nawet nie ruszyłam tego zadania bo szkoda bylo długopis marnować i czas;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za palant układał ten test ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja muszę się przyznać , że po wyjściu był ryk okropny. Wszyscy są załamani... Na wszystkich testach do zadań z fizyki były pod spodem wzory podane u nas nie. Co to am być a te z tym węglem i w ogóle biologia. Teraz kto wie czy wszyscy dostaną się do szkół do których chcą. PS. Ale jest jedno pocieszenie, jeżeli będzie niska średnia tego testu to progi w szkołach też powinny się trochę obniżyć. To trzyma mnie jeszcze w nadziei, że może nie napisałam aż tak źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj był trudny . Dzisiaj był kosmiczny. Jutro się już boje co wymyślą ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był bardzo trudnyyyyyyy. ;/// Powodzenia na jutrzejszym egzaminie. :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma być? to ma być sprawdzian ogólnych umiejętności a nie... a ten test...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test był masakrycznie trudny ;/;/;/;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez fatalnie ... jakiś zal . węgiel kamienny , węgiel brunaty . wrr...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No mi też strasznie źle poszedł a wszyscy mówili że strzelali odpowiedzi KATASTROFA krótko mówiąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się Totalna załamka:) Nawet u nas w klasie osoby, które mają 5 i 6 z maty są załamane! To był najtrudniejszy test z możliwych;( Boję się tylko co będzie dalej z moim LO;( I ciekawe jaki będzie jutro test z języka jak teraz już po prostu się cuda dzieją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w klasie to nawet Ci najlepsi mieli z tym testem problemy a co dopiero Ci,którzy się słabo uczą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** co to było?;//w zyciu sie nie spodziewalam takiej ilosci bilo gegry i chemi.. i te zadnia jakies poje***e.. nieksromnie mowiac z chemi jestem naprawde dobra we wszystkich konkursach jakies miejsca dobre mialam a te zadania gorsze bykly niz te na konkursie.. co za pojeb to ukladal zeby na tescie matematycznym prawe wg matmy nei bylo?? ZAL..:| Wiecie czy sa juz moze odp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to ich pogieło .!!!! totalna porażka chodze po domu i przeklinam ..moje mazenia legły w grozach .!!! jak bedę miała 30 pkt. to bedzie bosssko a tak to masakra co ty był za test . ??? kto to wymyślił .tylko Geniusz i uzdolniony uczeń by to rozwiązał ...chociaz nnawet uzdolniony by tego nie rozwiązał ... porazka ...fizyka ;/ a matma to chyba tylkok 2 zadania były a nawet 1 . załówa |!!! powoodzenia na drugim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jeszcze odpowiedzi... Pewnie będą tak jak te wczoraj,czyli jakoś po 13. Nawet boję się sprawdzać tych odpowiedzi... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponawiam pytanie o odpowiedzi I JESTEM CIEKAWY CO ZA PALANT PISAL TEN TEST ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEN TEST BYŁ NAJTRUDNIEJSZY JAKI DO TEJ PORY ROZWIĄZYWAŁAM W NECIE... PYTANIA Z KOSMOSU! POWODZENIA JUTRO:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to w ogóle za test?? Już pewnie na maturze będą łatwiejsze zadania!!!! Mogę zapomnieć o liceum!!!!!!!!! Dajcie spokój!!!! Najgorszy egzamin gimnazjalnym jaki widziałam!!!!!!!!!!!! No i hu.jnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera.! Ten test był jednym słowem głupi.! Gratulacje dla tych, którzy go układali. W porównaniu do humna, co ja mówię.! NIe ma porównania.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam cichą nadzieje, że dostanę się do wymarzonej szkoły.... ;/ bo jeśli prawie każdemu nie za fajnie posżło to może masz szanse dostać się do danej sql.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...