Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011 matematyczno przyrodniczy ODPOWIEDZI

Utworzony przez kiki;P, 13 kwietnia 2011 r. o 11:38
Moim zdaniem był łatwiejszy niż humanistyczny... ale wiecie,każdy sam wiem na ile go stać. Mnie poszedł średnio..I jestem trochę zła na siebie bo ten dzisiejszy mogłam lepiej napisać... wszyscy mówią łatwy łatwy,zależy dla kogo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mat-przy nie był taki zły spodziewałam sie czegoś gorszego , ale ten human jejku co to miało być? tyle historii to na żadnym teście nie wiedziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test był dość prosty myślała,że będzie dużo gorzej Ale za to human masakra:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi osobiście prostszy wydawał się test humanistyczny , Patriotyzm to nawet dobry temat ,bo dużo można wymyślić, tym bardziej że cała 3 klasa opiera się na wojnach itp. oceniam go na 6/10 , natomiast matematyczno-przyrodniczy miał dość proste zadania zamknięte , gorzej było z otwartymi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matma to była łatwizna gorzej z humanistyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście uważam, że test humanistyczny nie był trudny .. Na matematyczno-przyrodniczym poległam, a jestem o wiele lepsza z przedmiotów ścisłych niż z polskiego i historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matematyczno- przyrodniczy był ze wszystkich trzech najgorszy ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorszy był angielski jakaś maaasakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...