Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Odpowiedzi, pytania i arkusze test humanistyczny

Utworzony przez crx, 12 kwietnia 2011 r. o 09:49
Zero punktów zapewnia ukończenie szkoły....I po co ten cały cyrk....?????!Dobre lub złe szkoły.....To po co utrzymywać te złe.....???deb***izm i kompromitacja pewnych osób w jednym.....Jednym słowem SOLIDARUCHOLANDIA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten cyrk trwa od wielu lat,tworzy tylko niezdrową atmosferę wokół oświaty,ale to chyba na tym polega cała reforma...Uczyć czytać,pisać oraz liczyć i na jednym podręczniku Falskiego jak przed wieloma laty,a nie bawić się w papierologię gubiąc po drodze istotę tego co najważniejsze. Te wszystkie testy to psu na budę...się zdają.Marnowanie czasu i pieniędzy. O stresie dla dzieci(młodzieży) nie piszę,albowiem bezstresowego wychowania skutki już obserwujemy więc ta dawka stresu może jest potrzebna...i motywująca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki stres? Co nie potrzebne? Ja tam wszystko napisałem i to wszystko mam na 99% dobrze, a ten 1% to po prostu czekam na wyniki czyli 40/40 jak nic. Jestem debeściak nad debeściaki. prościzna te wszystkie testy, jakieś trudniejsze bym chciał. Tylko młotki będą mieli 0/0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno młodzież jest ogólnie zadowolona. No to przed Wami już tylko Matura :]
Ostatnio edytowany 12 kwietnia 2011 r. o 11:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wiadomości bardzo mądrego człowieka na dole jest 50 punktów do zdobycia a test był powalony..... zresztą jak co roku;/ sama historia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie straszna łatwizna, cieniasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malinowy .. dla twojej wiadomości to był odo zdobycia 50 pkt nie 40 ;p hahaha .. Mi dobrze poszło .. było ciężko ale licze na 35 pkt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszło mi okropnie ;/ Za dużo histy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal,haha,sama historia!!masakra,ale rozprawka mi siadła chociaż,spoko była;p,ogólnie nie było tak źle,czekam na odpowiedzi tylko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie był trudny nie był łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakr TO BYLA!!!!! za duzo histy, probny byl o niebo latwiejszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi podanie trochę nie poszło bo w lewym górnym rogu nie napisałam swoich danych ;(. Jak myślicie ile punktów mogę za to stracić ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie duzo. Ja napisalam tylko że III gimnazjum i nic wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No własnie tak myślałam czy to pisać czy nie i w końcu tylko sie podpisałam jako 3 gim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo. Za dużo tej historii. Poza tym podanie - zrobiłam tak jak ktoś już wyżej napisał - nie napisałam swoich danych ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A są już może gdzieś odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosh... sama historia praktycznie.. masakra tego się nie spodziewałam.. próbne o niebo łatwiejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kompletna porażka, trudny jak sku***syn..;x Kiedy odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaal ! sama historia ! ;/ rozprawka i podanie ok, ale np z pytaniem, który obraz przedstawia Rejtana przesadzili ! Te ilustracje byly niewyraźne ! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo zgadzam sie próbne 100 razy łatwiejsze. Z próbnych miałam 48, a z tego nie wiem czy ledwo 40 wyciągnę ;( ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...