Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Odpowiedzi, pytania i arkusze test humanistyczny

Utworzony przez crx, 12 kwietnia 2011 r. o 09:49
ma ktos odpowiedzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie test nie był ani trudny ani łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie próbne były gorsze... Ten był dosyc łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;* napisał:
Te ilustracje byly niewyraźne ! ;/
chyba żartujesz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, wogóle za dużo histy. Nie był łatwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLA MNIE BYŁ BARDZO ŁATWY, LUBIE HISTORIĘ I DLATEGO MAM NADZIEJE ,ŻE DOBRZE GO NAPISAŁĄM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez wszystko prawie w tekscie bylo >.> Trzeba było tylko sie orientowac mniej wiecej w okresie rozbiorow i tyle, a to jest podstawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra poległam na ty egzaminie;( to był najtrudniejszy i najgłupszy egzamin jaki widziałam ;( PORAŻKA POPROSTU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już bez przesady, kto to jest Rejtan to się powinno wiedzieć i bez obrazu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ich popier**iło! Trudniejszych nie mogli dać... Za dużo historii, wszystko było by dobrze gdyby nie to! Oświata to skur*syny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu jeszcze DW nie umieścił tego testu z odpowiedziami????? czyżby ten test okazał się trudniejszy od poprzedniego buhahahahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
probny był łatwy a ten to poraszka z hista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to ładnie.. sama historia wiedzialem ze bedzie niespodzianka.. dobrze ze rozprawka :/ ogolnie trudne, mi to zajelo rowno 2 h . jestem w bilej podlaskiej Mam lekcje historii na ktorej nikt nie uwaza nie uczy sie, a sprawdziany sciaganie samo Wiec ladnie... pozdro.. co bedzie jutro ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według mnie zbyt dużo historii!!! bo ten kto lubi i umie to jest zadowolony a ten kto jest cieńki z historii to juz z dobrym wynikiem może się pożegnać :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masakra ten test był do ... ile historii;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakryczny był ;/ ciekawe jaki jutro dowalą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie z polowa klasy siedzimy w pizzerii i narzekamy na ten test... Szkoda gadac. W piatek idziemy o tym zapomniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trudny, trudny i jeszcze raz trudny! Jeżeli ktoś na link do odpowiedzi ONLINE to mam prośbę! wyślijcie mi na gg 6779318
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 zadanie ma być XVIII w.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...