Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Test humanistyczny już jutro (pytania, odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez crx, 11 kwietnia 2011 o 15:12
Trzymajcie się gimnazjaliści i ostro do przodu!Tak jak Małysz,Kowalczyk czy Kubica!Przed Wami przyszłość bo pokolenie Waszych Rodziców i Dziadków nie za bardzo ułatwiło Wam start w dorosłe życie!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jestem ciekaw co nam wymyślili... ;]
0
te testy sa bez sensu tylko sie ludzi stersuje
0
i wgl tez jestem ciekawa czy trudne
0
macie jakieś przecieki?
0
Kurcze...ja do dzisiaj podchodziłam do egzaminu w bardzo opanowany i spkojny sposób..ale jak zobaczyłma te wszystkie klasy...stoły z imionami trochę sie przeraziłam...MIEjmy nadzieje że nie przesadzą z trudnościa...bo przeciez nie każdy jest geniuszem ! ;]
0
ja znam wszystkie odpowiedzi hah
0
Uh. Trochę się boję. ;/ Czego spodziewacie się w dłuższej pracy na polaku?
0
zobaczycie jaka matura będzie heh
0
jano napisał:
dasz mi te odpowiedzi
0
ja te egzaminy mam. Zaraz je gdzieś wrzuce. Zartowalem tumanie, bierz się do roboty I SIĘ UCZ!!
0
Na długiej formie na pewno będzie rozprawka.....bo zawsze tak jest....Boje się tego testu jak diabeł święconej wody ....aby było dobrze....
0
Mam nadzieję, że dadzą artyste jakiego kolwiek czyli kompozytora, pisarza z Polski i bądź z zagranicy. To byłby fajny temat. Mogą dać np. coś o wiośnie albo postępie technologi w związku z Japonią. Oby było łatwe
0
sram w gacie
0
jano napisał:
gdzie je zamieścisz ?
0
kurczee... jak będzie rozprawka to polegnę!! :/
0
mam nadzieje że nie będzie reportażu , a resztę może być najbardziej chcę rozprawkę i jakiś prosty temat
0
oby nie było z historii na szczęście nie będzie z Krzyżaków bo w poprzednim roku było
0
a mnie wali to co na nim bedzie, wiem ze sie dostane do szkoly gdzie chce isc,bo moj kolega sie dostal a uczy duzo gorzej ode mnie
0
boje sie xd
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: