Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Test humanistyczny już jutro (pytania, odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez crx, 11 kwietnia 2011 r. o 15:12
Trzymajcie się gimnazjaliści i ostro do przodu!Tak jak Małysz,Kowalczyk czy Kubica!Przed Wami przyszłość bo pokolenie Waszych Rodziców i Dziadków nie za bardzo ułatwiło Wam start w dorosłe życie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekaw co nam wymyślili... ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te testy sa bez sensu tylko sie ludzi stersuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wgl tez jestem ciekawa czy trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie jakieś przecieki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze...ja do dzisiaj podchodziłam do egzaminu w bardzo opanowany i spkojny sposób..ale jak zobaczyłma te wszystkie klasy...stoły z imionami trochę sie przeraziłam...MIEjmy nadzieje że nie przesadzą z trudnościa...bo przeciez nie każdy jest geniuszem ! ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja znam wszystkie odpowiedzi hah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uh. Trochę się boję. ;/ Czego spodziewacie się w dłuższej pracy na polaku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczycie jaka matura będzie heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jano napisał:
ja znam wszystkie odpowiedzi hah
dasz mi te odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja te egzaminy mam. Zaraz je gdzieś wrzuce. Zartowalem tumanie, bierz się do roboty I SIĘ UCZ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na długiej formie na pewno będzie rozprawka.....bo zawsze tak jest....Boje się tego testu jak diabeł święconej wody ....aby było dobrze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że dadzą artyste jakiego kolwiek czyli kompozytora, pisarza z Polski i bądź z zagranicy. To byłby fajny temat. Mogą dać np. coś o wiośnie albo postępie technologi w związku z Japonią. Oby było łatwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sram w gacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jano napisał:
ja znam wszystkie odpowiedzi hah
gdzie je zamieścisz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurczee... jak będzie rozprawka to polegnę!! :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje że nie będzie reportażu , a resztę może być najbardziej chcę rozprawkę i jakiś prosty temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby nie było z historii na szczęście nie będzie z Krzyżaków bo w poprzednim roku było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie wali to co na nim bedzie, wiem ze sie dostane do szkoly gdzie chce isc,bo moj kolega sie dostal a uczy duzo gorzej ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boje sie xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...