Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: Test humanistyczny już jutro (pytania, odpowiedzi, arkusze)

Utworzony przez crx, 11 kwietnia 2011 r. o 15:12
Ja to się nie boje samego testu, tylko wyników z niego xd. I mam nadzieje, że będzie rozprawka.. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie nie boje.. ale mam nadzieje ze bedzie lepiej niz probny ! a scisle to amsakra.. na ang tez sie nie popisalam XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej jakby dali list do napisania z rozprawką będzie gorzej ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokuj ja sie wogule boje ze nic nie napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm a nie wiecie o ktrej mniej wiecej beda na necie odpowiedzi z egzaminu? A tak eg to ja mysole ze bedzie charakterystyka jakas bo 2 lata pod rzad byla rosprawka wiec tak mysle... ale damy rade jutro! nie stresowac sie bo to zle na nas wplynie;D polecam zjec cos rano slodkeigo wtedy nasz umysl bedzie bardziej pobudzony do myslenia;D bless.! __________________________________________________________________________________ I <3 you Reggae ; *
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak bedzie rozprawka to bede 16 punktow w plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wescie dajcie gg kto pisze jutro pogadamy sobie i z czego sie troche uczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie będzie rozprawka, charakterystyka lub list Liczę na ok 30pkt z humana i ok 25 z matmy Ciekawe czy mi się uda Oby nie były te testy bardzo trudne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się uczę właśnie tych trzech w/w rzeczy mam wszystko czarno na białym w zeszycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał , a jakiś temat masz co może być z czego ta rozprawka czy charakterystyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zobaczymy jutro:P ii od razu po egzaminie zap[raszam na forum zeby podzielic swoja opinie na temat egzaminow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie potrzebnie wymyslali te testy teraz przed testami z 3 tabletki na uspokojenie bede musial brac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj ktos gg , bo chce zapytac z czego sie uczycie wogle sie popytac. A tak wogle uczycie sie cos czy wszyscy olali , co bedzie to bedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja olalem, troche streszczen poczytalem ale teraz w csa posuwam :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A np co czytacie bo ja nie za bardzo wiem , np wescie cos podsuncie do tej wypowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sobie poczytalam streszczenia lektur;D teraz demoptywatory ogladam;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie czytaliscie bo sam wlasnie chce troche przeczytac bo nie pojde z niczym w glowie , wiadomo ze cos trzeba wiedziec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.streszczenia24.com/stary-czlowiek-i-morze-ernest-hemingway-l74.php masz link do streszczen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze bedzie to jak dadza jakis temat z lektury a tej lektury nie czytales albo nie bedziesz wiedzial co napisac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak oprocz lektur listów rozprawek itp to co radzicie sie pouczyc gramatyke jakies srodki czy cos?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...