Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2011: TEST matematyczno przyrodniczy (ODPOWIEDZI, pytania i arkusze)

Utworzony przez Łukasz, 13 kwietnia 2011 r. o 10:58
kamil napisał:
z 15 punktami do LO przyjmują? ;p
Nie wiem ;P miejmy nadzieję hehe. ; D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z 15 chyba nie hahaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakas tragedia co oni zrobili! jak my wszyscy sie dostaniemy do dobrych szkol.. a te testy nie sa dla gimnazjalistow tylko dla profesorow. glupota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Test w miarę prosty. To zadanie za 4pkt o koralikach było na poziomie podstawówki. Mogli dać coś trudniejszego . Gorzej było z biologią i chemią :< Tutaj jest arkusz . http://www.cke.edu.pl/images/stories/0001_Gimnazja_2011/mat/gm-1-112.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zrobił ktoś to z koralikami ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tak samo, tam w tym tekscie nad zadaniem cos o tym pisało ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie ten test byl naprawde porsty spodziewalam sie trudnego z wzorami od wykorzystywania a w zadnym zadaniu z matematyki nie byly one potrzebne tylko najprostrze obliczenia matematyczne i troche logiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady że dla podstawówki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
A zrobił ktoś to z koralikami ??
mi wyszlo 71 xD ale to trzeba bylo znac wzor na pole kuli a ja niechcacy walca objetosc obliczylam xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile wam wyszloo z tymi koralikami ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w oczekiwaniu na odpowiedzi szamam sobie loda ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszlo 12 ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paula napisał:
mi wyszlo 71 xDale to trzeba bylo znac wzor na pole kulia ja niechcacy walca objetosc obliczylam xd
Ja tam nie wiem ... pewnie źle to mam , bo mi jakoś nie wychodziło ... ;] w ogóle nie przerabiałam na matmie ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tesy był do dupy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pykaogynowe napisał:
ile wam wyszloo z tymi koralikami ?????
chyba objetosc kuli xd i objetosc walca tez byla potrzebna .. ;p mi wyszlo 144, dobrzee ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli poszło wam tak źle jak mi, to nie martwcie się... Są jeszcze oceny za które można mieć b. dużo punktów! Zgłaszajcie się jeszcze do wolontariatu, konkursów plastycznych. Nie jest za późno!!! Komuś może pójść lepiej, a komuś gorzej, nawet jeśli jest orłem.. Różnie bywa... na prawdę! A jeśli dostaniecie się nawet do złego liceum- NIE ZAŁAMYWAĆ SIĘ! Przecież jeśli będziecie się dużo uczyc, pracować, to pójdziecie na studia! Gwarantuje to wam. Moim zdaniem egzamin (human i mat)w tym roku był prosty, ale ze względu na to, że sobie całe 3 lata odpuściłam, a później tydzień przed egzaminem sie uczyłam- nie wyszło.. Jestem w rozpaczy, ale egzaminy to nie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi wyszło 8 koralików ; DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyka napisał:
mi wyszlo 12 ;/
Mi właśnie chyba też 12 i jak zobaczyłam że były dwa to wzięłam 12*2=24 ;| lipa ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1:55 Nie wiemy, jak dokładnie brzmiało ostatnie zadanie (o reakcji kwasu octowego z magnezem), ale jego rozwiązanie to ponoć: CH3COOH + Mg ---> (CH3COO)2Mg + H2^ 11:40 Przykład rozwiązania do zadania z koralikami: Dane: rk = 0,5 cm - promień kuli koralika rpw = 1 cm - promień podstawy walca h = 6 cm - wysokość walca Szukane: Vk - objętość jednego koralika Vw - objętość jednego walca Vk = 4/3 * pi * (1/2)(do trzeciej) = 4/3 *1/8 * p = 1/6 pi Vw= pi*1(do drugiej)*6= 6pi Były dwa kawałki modeliny, więc: 2*Vw=12pi Ile koralików będzie można ulepić? (12pi)/(1/6pi)= 72 Odpowiedź: Z podanych w treści dwóch kawałków modeliny można ulepić 72 koraliki. Więcej... http://edukacja.gazeta.pl/edukacja/1,101865,9425130,Egzamin_gimnazjalny_2011__cz__matematyczno_przyrodnicza_.html#ixzz1JOedTv8a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...