Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2013 odpowiedzi, arkusze

Utworzony przez :), 23 kwietnia 2013 r. o 11:20
anonim napisał:
ej ale za sms'y sie placi
Wyslesz odp na emaila smic97@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
ej ale za sms'y sie placi
wyslesz na maila gim11111@spoko.pl była bym bardzo wdzięczna;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Jeżeli otrzymam to to udostępnię na chomikuj.pl więc problemów z pobraniem chyba nie będzie ... i dam tu link
ludzie wyslijscie mu;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 napisał:
wyslesz na maila gim11111@spoko.pl była bym bardzo wdzięczna;*
sama tego nie mam bo sie placi duzo za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
sama tego nie mam bo sie placi duzo za to
własnie nic się za to nie płaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maxymilian !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 napisał:
własnie nic się za to nie płaci
jak wpisujesz numer telefonu to pisze na ole malym drukiem ze beda iles sms'ow ci przysylac i ty za to placisz. Jak sie nie placi to ty pobierz i dodaj mondralo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie nie placi wysle ktos to na Emaila !? PLS z góry dziękuje . smic97@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maximilian napisał:
jasne że nie było rozprawki trzeba było sobie pobrać egzamin to byś wiedział to wczesniej ja pobrałem z tad : http://egzamingimnaz...i.blogspot.com/ jeśłi ktoś jeszce nie pobrał to pobierajcie bo matma bardzo trudna
to wstaw test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maximilianie wstaw ten test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid napisał:
Niech ktoś mi prześle na xdawidr@wp.pl bo już chyba usunęli bo nie idzie pobrać
masz na jutro testy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 napisał:
ludzie wyslijscie mu;p
Ma rację jeżeli chcecie wszyscy testy to niech przynajmniej 1 osoba nie będzie egoistą ... przecież my WSZYSCY piszemy te testy ale znając życie to nikt kto ma testy nie przeczyta tego posta do końca ani tego e-maila (mieszczan@op.pl). Jest coraz mniej czasu ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wyśle jutrzejsze testy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Dobra może inaczej. Jeżeli ktoś mi wyśle te testy gimnazjalne (które się sprawdzą jutro i po jutrze) to ja wrzucę to na chomikuj.pl i dam tutaj linka. Nie zbanują mnie za to bo mam sposób. Oto e-mail: mieszczn@op.pl (proszę nie spamować z prośbami o testy ! Jak będę miał to dam link )
masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie mam. Nikomu się nie chce wysłać .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin gimnazjalny 2013 PRZECIEK! Testy zostały upublicznione w sieci, tutaj możesz zobaczyć egzamin egzamingimnazjalne2013.blogspot.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
Egzamin gimnazjalny 2013 PRZECIEK! Testy zostały upublicznione w sieci, tutaj możesz zobaczyć egzamin egzamingimnazjalne2013.blogspot.com
mozesz mi wysłac na poczte bo nie mogę pobrac? gim11111@spoko.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektóre odp wydają mi się błędne .... z historii było masakrycznie ;/ źle mi poszło. :c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zahipnotyzowana napisał:
Niektóre odp wydają mi się błędne .... z historii było masakrycznie ;/ źle mi poszło. :c
ściągnołeś z tego hostujemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie chce ten niech nie wierzy w przecieki ale sa jak najbardziej prawdopodobne, zreszta kilka lat temu wycieklo pare zadan z fizyki. Przy takim burdelu w cke to nie dziwie sie jak te tutaj okaza sie przwdziwe http://megadown.us/Zrb5A http://megadown.us/UpdCR8_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...