Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 o 12:53
Rozprawka z Krzyżaków? Pierwsze słyszę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pisałem , poszło zajebiście
0
to była jakaś kpina z tym polskim. trzy lata pisania rozprawek po to, żeby napisać charakterystykę?
0
to nie była rozprawka tylko charakterystyka geniusze.
0
Nie było ni "o Zbyszku", więc nie kłamcie!
0
CO TO MIAŁO BYĆ Z POLSKIM! Takiego poziomu już dawno nie widziałam, ja się pytam dlaczego mieliśmy fragment POTOPU jak go nawet nie czytaliśmy, kpina i masakra...
0
Hisoria i Wos ok ale polski to nas dojebali , charakterystyka kogos z odwaga pozdro...
0
Szczerze? Mam mieszane uczucia co do tego. Staniki nie latają, ale aż tak źle nie poszło.
0
no ja to troche jak rozprawke napisalem ale jakos to bedzie..
0
ja też się zdziwiłam jak zobaczyłam , że rozprawka z krzyżaków , przecież to była charakterystyka wybranego bohatera literackiego , który według nas wykazał się odwagą !!!
0
Temat ostatniego zadania z języka polskiego. "Napisz charakterystykę postaci literackiej, która wysławiła się odwagą." Nie było nic o Zbyszku
0
chore, nie mielismy potopu
0
Witam i czekam na odpowiedzi. Mój komentarz? Ok, egzamin był w miarę prosty szczególnie blok His/Wos oraz pyt zamknięte z Humana. Charakterystyka poszła mi słabiej ze względu na kiepskie rozplanowanie czasu.
0
z potopem to faktycznie niewypał, bo go nie było nawet, ale praca? taka łatwa że szóstoklasiści by napisali... ale dla dla nas tym lepiej:DD
0
Historia średnia a Polski dość trudny. Myślę jednak że nie jest źle Rozparawka nie była z Krzyżaków tylko charakterystyka o odważnym bohaterze literackim Ja mam Juranda. A wy ??
0
nie rozprawka z krzyżaków tylko charakterystyka bohatera literackiego który zasłynął odwagą
0
Czekam na odpowiedzi
0
Gość napisał:
CO TO MIAŁO BYĆ Z POLSKIM! Takiego poziomu już dawno nie widziałam, ja się pytam dlaczego mieliśmy fragment POTOPU jak go nawet nie czytaliśmy, kpina i masakra...
też uważam że to kpina ! kazdy kto pisał egzamin z polskiego w poprzednich latach miał wiersze z liryki , epiki i dramatu , które były w podstawie programowej ! nie wiem co za geniusze układali ten egzamin
0
taki uj, nie było rozprawki
0
Lektura którą dobrze znam ??? Potop ?? WTF ??
0
Strona 1 z 17

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: