Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
Rudego z Kamieni na szaniec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia łatwa Wos banalny Polski łatwiutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No trudno ten egzamin;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, to jest najgorsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[s]dobrze ze nie bylo rozprawki tylko charakterystyka bohatera literackiego, ktory wykazal sie odwaga ( cos w ten desen) - napisalam o janie bytnarze z ' kamieni na szaniec' historia byla nawet prosta ale lekko podchwytliwa. mi poszlo dobrze, a wam? [/s]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Kamieni na szaniec nie czytaliście? Rudy, Alek, Zośka? Podręcznikowe przykłady odważnych bohaterów literackich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE było rozprawki była charakterystyka i to nie Zbyszka Polski truuuudny ! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom egzaminu był śmieszny... połowa pytań łatwiejsza niż na egzaminie po szóstej klasie, a prostszego wypracowania wymyśleć nie mogli. Trzeba być totalnym ignorantem, żeby mieć z takiego testu mniej niż 80%..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charakterystyka wybranego bohatera literackiego cechującego się odwagą. Potop, trochę gramatyki. Pomimo dość łatwej historii, poziom z polskiego był znacznie wyższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Msxms napisał:
A Kamieni na szaniec nie czytaliście? Rudy, Alek, Zośka? Podręcznikowe przykłady odważnych bohaterów literackich...
Żeby o nich napisać musisz mieć sporą wiedzę , imie nazwisko , trochę z wyglądu no i charakter. Też o nich myślałam ale nie pamiętałam nazwisk dlatego mam Juradna z Krzyżaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia pół na pół , Język Polski banał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CO TO MIAŁO BYĆ Z POLSKIM! Takiego poziomu już dawno nie widziałam, ja się pytam dlaczego mieliśmy fragment POTOPU jak go nawet nie czytaliśmy, kpina i masakra...
no nie mieliście potopu, ale z pewnością mieliście Krzyżaków. w podstawie programowej jest jedna z powieści historycznych Sienkiewicza, więc już wiesz czemu był potop..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OMG! chyba się zabiję ! test był trudny nie wiem czy będę mieć nawet połowy a na próbym tak dobrze mi szło !!!! :'(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wam tam potop ? Pytanie o charakterystykę utworów Sienkiewicza dotyczyło UTWORU KTÓRY ZNASZ , czyli jednego z kilku do wyboru bo w gimnazjum poznajecie jeden dowolny, zresztą czy to Krzyżacy czy Quo Vadis czy Potop , odpowiedź byłaby taka sama.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie . Charakterystyka z odwagą : "Kamienie na szaniec" ~Rudy , "W pustyni i w puszczy"~Staś nie czytacie książek ? Moim zdaniem WOS i Historia były trudniejsze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z braku żadnej postaci na myśli opisałem Kmicica z poprzedniego tekstu, mimo tego, że nawet nie wiem jak wygląda, ani nie czytałem potopu, nice. Spodziewałem się rozprawki/recenzji a tu zonk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie porażka. już czuję że jedno, wielkie gówno. I nie bylo nic o Zbyszku z Krzyżaków ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski był ok ale historia masakra ! no ja pier***e co to było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia i wos dość proste, pytania podchwytliwe i skomplikowane, natomiat Polki z potopem przegieli to prawda, ale nie trzeba było znac tresci tylko dobrze zanalizowac tekst i nie było problemu z zadaniami. A charakterystyka to najprostsza forma, pamietajac o akapitach i dokładnym przedstawieniu postaci jak i ocena. Nie było niczym wyjątkowo trudnym, pod warunkiem, ze sie znalo jakiegos odwaznego boihatera ja wybrałam Ruth z Niemców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...