Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos (odpowiedzi, arkusze, testy)

Utworzony przez Gość, 23 kwietnia 2013 r. o 10:47
W zadaniu 2 nie powinno być ''cwaniactwo'' ? Ryzykanctwo raczej nie ma wiele wspólnego z lekkomyślnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
85% z historii i wosu to dobrze? jak chce iść do liceum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski 16/20 nie jest tak źle, ciekawe ile z otwrtych będzie możę + 12 xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas udostępniania odpowiedzi na dzisiejszy dzień CKE udostępniło przez przypadek testy na jutrzejsze egzaminy. Niestety szybko naprawili błąd i usuneli ze swojej strony ale udało się kilku osobom skopiować: http://tnij.org/testygimnazjum2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaa jasnne ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TripX koleś wyjdź..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martyna napisał:
muszą, bo ja też o niej pisałam [/quote] [quote name='Martyna' timestamp='1366720678' post='761740'] muszą, bo ja też o niej pisałam
ja też pisałam o Katniss ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja opisałam na polskim bohatera ' stary człowiek i morze ' powinni uznać w sumie. W sumie każdy teraz mówi że charakterystyka ale popatrzcie jaki łatwy temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...