Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2014: Polski, historia - przecieki, co będzie

Utworzony przez Aldona, 21 kwietnia 2014 o 15:48
Kuzynka podała adres strony gdzie rok temu były przecieki z egzaminów gimnazjalnych. Wszystko się sprawdziło.
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2014 o 09:02
Zaloguj się, aby oddać głos
0
  Znalazłam stronę z odpowiedziami do tegorocznych egzaminów. W zeszłorocznym roku się sprawdził więc w tym roku też się niezawiodłam.
0
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D
0
Dobre, i ktoś się na to nabrał?
0
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D  
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2014 o 09:03
0
Cześć mogłbyś mi je wysłać bo ja nie mogę pobrać wyskakuje mi tylko dziękuje ityle bardzo Cię proszę moja poczta to dolomity4@wp.pl
0
Cześć mogłbyś mi je wysłać bo ja nie mogę pobrać wyskakuje mi tylko dziękuje ityle bardzo Cię proszę moja poczta to dolomity4@wp.pl
0
no to wstawiaj
0
no to wstawiaj
weź mi na meila ślij kuba.klimek6@wp.pl z góry dzięki :)
0
  Kuzynka podała adres strony gdzie rok temu były przecieki z egzaminów gimnazjalnych. Wszystko się sprawdziło.  
Jaki to adres?
0
co to za gówno? nigdzie nie można ku*** pobrac tych egzaminów. wyslijcie strone to wtedy ogarne
0
''Odpowiedzi i arkusze z testów gimnazjalnych i odpowiedzi na zadania opublikujemy na naszym portalu. Wcześniej w Internecie mogą pojawić się tzw. przecieki. Nie radzimy jednak brać ich na poważnie. Można je ewentualnie potraktować jako powtórkę materiału przed egzaminem. " Czytać ludzie do końca niema żadnych przecieków ponieważ CEK by musiał cały egzamin zmienić wszystko od 0 . A Ci ludzie którzy dają wam strony a wy pewnie esemesy musicie wysyłać . A potem się dziwicie że jakieś wróżki wam na telefonie siedzą :(
0
Jak macie testy to proszę prześlijcie na adres anna197306@onet.pl. Z góry wielkie dzięki
0
Przecieki: gazetawroclawska.pl/artykul/3410503,egzamin-gimnazjalny-2014-przecieki-i-odpowiedzi-arkusz-cke-rozwiazania-sprawdz,id,t.html  
0
co myślicie o sqlmedia ???
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2014 o 15:03
0
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D egzamingimnazjalny2014arkusze.blogspot dodaj na końcu com.   wyślij mi na adress dominik0081@op.pl bo mi coś nie chce się pobrać i już 10 zł mi pobrało                         
0
ej no proszę wyśliojcie mi nie dostanę się do żadnej szkoły proszę 
0
Idioci. Nigdzie nie znajdziecie przecieków, więc nawet nie podejmujcie takich prób. Gdyby takowe wystąpiły, egzamin byłby unieważniony i zmieniowy. Użyjcie trochę rozumu, dzieci...
0
jak ktoś ma niech da no nie pomożecie 
0
Pytania i odpowiedzi z dziś, które padły na teście gimnazjalnym z historii i wos-u znalazłam na gazeta wrocławska pod hasłem: II rozbiór Polski i konstytucja 3 maja - HISTORIA, WOS - ZADANIA, ODPOWIEDZI    
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: