Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2014: Polski, historia - przecieki, co będzie

Utworzony przez Aldona, 21 kwietnia 2014 r. o 15:48
Kuzynka podała adres strony gdzie rok temu były przecieki z egzaminów gimnazjalnych. Wszystko się sprawdziło.
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2014 r. o 09:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Znalazłam stronę z odpowiedziami do tegorocznych egzaminów. W zeszłorocznym roku się sprawdził więc w tym roku też się niezawiodłam.
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2014 r. o 09:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2014 r. o 09:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre, i ktoś się na to nabrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D  
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2014 r. o 09:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D  
Cześć mogłbyś mi je wysłać bo ja nie mogę pobrać wyskakuje mi tylko dziękuje ityle bardzo Cię proszę moja poczta to dolomity4@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D  
Cześć mogłbyś mi je wysłać bo ja nie mogę pobrać wyskakuje mi tylko dziękuje ityle bardzo Cię proszę moja poczta to dolomity4@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D
no to wstawiaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to wstawiaj
weź mi na meila ślij kuba.klimek6@wp.pl z góry dzięki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Kuzynka podała adres strony gdzie rok temu były przecieki z egzaminów gimnazjalnych. Wszystko się sprawdziło.  
Jaki to adres?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za gówno? nigdzie nie można ku*** pobrac tych egzaminów. wyslijcie strone to wtedy ogarne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''Odpowiedzi i arkusze z testów gimnazjalnych i odpowiedzi na zadania opublikujemy na naszym portalu. Wcześniej w Internecie mogą pojawić się tzw. przecieki. Nie radzimy jednak brać ich na poważnie. Można je ewentualnie potraktować jako powtórkę materiału przed egzaminem. " Czytać ludzie do końca niema żadnych przecieków ponieważ CEK by musiał cały egzamin zmienić wszystko od 0 . A Ci ludzie którzy dają wam strony a wy pewnie esemesy musicie wysyłać . A potem się dziwicie że jakieś wróżki wam na telefonie siedzą :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak macie testy to proszę prześlijcie na adres anna197306@onet.pl. Z góry wielkie dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecieki: gazetawroclawska.pl/artykul/3410503,egzamin-gimnazjalny-2014-przecieki-i-odpowiedzi-arkusz-cke-rozwiazania-sprawdz,id,t.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co myślicie o sqlmedia ???
Ostatnio edytowany 22 kwietnia 2014 r. o 15:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam arkusze z odpowiedziami do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części, które załatwił mi znajomy. Nie wiem jak, ale korzystajcie póki są jeszcze dostępne! :D egzamingimnazjalny2014arkusze.blogspot dodaj na końcu com.   wyślij mi na adress dominik0081@op.pl bo mi coś nie chce się pobrać i już 10 zł mi pobrało                         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej no proszę wyśliojcie mi nie dostanę się do żadnej szkoły proszę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioci. Nigdzie nie znajdziecie przecieków, więc nawet nie podejmujcie takich prób. Gdyby takowe wystąpiły, egzamin byłby unieważniony i zmieniowy. Użyjcie trochę rozumu, dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś ma niech da no nie pomożecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytania i odpowiedzi z dziś, które padły na teście gimnazjalnym z historii i wos-u znalazłam na gazeta wrocławska pod hasłem: II rozbiór Polski i konstytucja 3 maja - HISTORIA, WOS - ZADANIA, ODPOWIEDZI    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...