Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2014: Polski, historia - przecieki, co będzie

Utworzony przez Aldona, 21 kwietnia 2014 r. o 15:48
Są już nieoficjalne odpowiedzi ! catshare.net/41vGEysB68DfTue3/Odpowiedzi.pdf  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej no proszę wyśliojcie mi nie dostanę się do żadnej szkoły proszę 
  spoko o to sie nie martw na pewno sie dostaniesz. chyba ,ze chcesz na jakąś super renomowana uczelnie. to juz musisz wyniki jakieś tam mieć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej mam stronkę, którą polecił mi znajomy na której są arkusze i odpowiedzi do testów gimnazjalnych 2014 do wszystkich części! Nie wiem jak, ale korzystajcie póki jeszcze są dostępne! ;) egzamingimnazjalny2014arkusze.blogspot dodaj na końcu .com                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               ....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...