______________________________!!!UWAGA!!!______________________________ Podczas przewożenia z CKE do jednej z okręgowych komisji egzaminacyjnych WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2015!!! Zadania bardzo trudne, więc radzę się dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin.gimnazjalny2015@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze, wysyłam na pocztę!! Wyślę każdemu! ______________________________!!!UWAGA!!!______________________________     ______________________________!!!UWAGA!!!______________________________ Podczas przewożenia z CKE do jednej z okręgowych komisji egzaminacyjnych WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2015!!! Zadania bardzo trudne, więc radzę się dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin.gimnazjalny2015@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze, wysyłam na pocztę!! Wyślę każdemu! ______________________________!!!UWAGA!!!______________________________     ______________________________!!!UWAGA!!!______________________________ Podczas przewożenia z CKE do jednej z okręgowych komisji egzaminacyjnych WYKRADZIONO ARKUSZE EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2015!!! Zadania bardzo trudne, więc radzę się dobrze przygotować!! W sprawie arkuszy proszę pisać na egzamin.gimnazjalny2015@gmail.com To nie jest żadna ściema, posiadam prawdziwe arkusze, wysyłam na pocztę!! Wyślę każdemu! ______________________________!!!UWAGA!!!______________________________  
Zaloguj się, aby oddać głos
0