Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny matematyczno-przyrodniczy: "To był horror!"

Utworzony przez fg, 28 kwietnia 2010 r. o 15:04
To jest zbędny egzamin. Ciekawe czy zdaliby go nauczyciele nie w swoich dziedzinach.Tzw edukacja idzie w złym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też tak myśle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten egzamin to masakra!!! ciekawa jestem gdzie się dostane do szkoły ;(:(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
egzamin był okropny ! nie spodziewałam się tyle chemii i geografii !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem kto to układał....... Jak bede miał 20 pkt to bede zadowolony ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to wg było??? Jeszcze nigdy egzamin gimnazjalny nie był tak trudny!!! Kto wymyśla pytania i do czego przyda nam się wiedza o radioaktywnej biedronce i mszycy!! Zamknięte pytania były okropne i prawie nie było matematyki w tym egzaminie. Tego raczej nikt się nie spodziewał! Dlaczego rocznik ' 94 ma najgorzej. Nikomu nie życzę takiego trudnego, podchwytliwego i głupiego egzaminu gimnazjalnego !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalna porażka myślałam o 40pkt a teraz to nawet ponad 20 będzie dobrze strasznie trudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekawa, czy pani od fizyki odpowiedziałaby na te pytania o węglu, a pani od geografii o promieniotwórczości. w zamkniętych dominowała chemia i geografia, w otwartych - fizyka. padłam na wielu pytaniach zamkniętych, które - moim zdaniem - były trudniejsze niż otwarte. na razie z obliczeń wychodzi mi, że powinnam mieć ze 40 pkt, ale nie wiadomo jaki jest poprawny klucz i na jakiego sprawdzającego się trafi... POZDRAWIAM OKE I CKE -.-'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem zalamana i zla. to niesprawiedliwe! byl bardzo trudny. nie bylo podstawowych rzeczy z matmy. chcem isc do liceum, ale teraz to moge pomarzyc1 Ryczec mi sie chce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako że z matematyki jestem bardzo dobry a z fizyki i przyrody dobry, przed egzaminem myślałem że zdobędę ponad 42 punktów gdy zobaczyłem pytania z chemii poczułem się jak w pustym pomieszczeniu w którym panuje próżnia lecz sądzę, że może uda mi się zdobyć chociaż 34 punkty. Egzamin był bardzo trudny względem moich oczekiwań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wg mnie egzamin nie był taki strasznie trudny... Fakt mało było matmy a ja też najbardziej się do niej przygotowywałam ale wiele rzeczy można było wyczytać lub spróbować na logike. Ogólnie zwaliłąm niektóre zadania ale mam nadzieję że nie będzie najgorzej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porazka taki test.. nawet na konkursach chyba nie ma takich zadan! ludzie naprawde bylam BARDZO dobrze przygotowana a z tego co umiem przydalo mi sie 1/4 na tym tescie i to nie nawet! liczylam na minimum 40 punetow a tearz bede plakac ze szcescia jakbede miala 30 .. Jestem załamana. Kto mogl wymyslec taki test? u mnie z sami polowa osob wychodzila zaplakanych! Czy naprawde o to w czym chodzi ??czy moze zbey sprawdzic nasza wiedze o tym co mielsismy przez 3 lata i co tak naprawde uczylismy sie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem jedno wielkaaaaa MASAKRA..... Pytań z matmy mało za to ten węgiel albo o mszycach i biedronkach kompletna porażka... Boję już się wyników ;( Naprawdę był TRUDNY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE BYŁ EGZAMIN Z WIEDZY PODSTAWOWEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to miało być?? To poprostu był istny horror i to jeszcze mało powiedziane Załamać się można. Sprawdzając odpowiedzi doszłam do wniosku, że uzyskam jakies 20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[i]Jako że z matematyki jestem bardzo dobry a z fizyki i przyrody dobry, przed egzaminem myślałem że zdobędę ponad 42 punktów gdy zobaczyłem pytania z chemii poczułem się jak w pustym pomieszczeniu w którym panuje próżnia mellow.gif lecz sądzę, że może uda mi się zdobyć chociaż 34 punkty. Egzamin był bardzo trudny względem moich oczekiwań... TROCHĘ NIE UMIESZ MÓWIĆ : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin był łatwy , wystarczy tylko logicznie mysleć ;D fakt że z fizyki to zadanie otwarte o czajniku było trudne ale i tak na 40 pkt spokojnie licze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam że jestem nawet dobry w zakresie mat-fiz itd, ale ten egzamin mnie zdemotywował na maksa... Pozdro dla komisji Bedzie 37 pkt. z tego co sprawdzalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba napisał:
powiem wam że jestem nawet dobry w zakresie mat-fiz itd, ale ten egzamin mnie zdemotywował na maksa... Pozdro dla komisji Bedzie 37 pkt. z tego co sprawdzalem
o to kolejny rpzyklad tego ze test byl wymyslem CKE. Dziekujemy to nie matura! zbaraklo slowa klucz zeby dopelnic to cale bagno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się egzamin nie był prosty,wogóle nie rozumiem czemu przygotowała go Centralna Komisja edukacyjna zamiast okręgowej?!Uważam że osoby układające taki test powinny uczyć w szkołach a nie miec tytuł profesora i zero styczności z młodzieżą.Jak tak dalej pójdzie to test gimnazjalny będzie trudniejszy od matury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...