Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny próbny 2013 (ODPOWIEDZI). Polski, historia, WOS

Utworzony przez Wiktoria, 13 listopada 2012 o 12:57
historia i wos - trudny nawet dość bardzo. za to z polskiego był dość łatwy egzamin, nie licząc rozprawki na cieżki temat. bardzo ciężko było napisać dobre argumenty. a wracając jeszcze do egzaminu historia i wos - bardzo nieczytelne obrazki. zarówno ten "kościół" jak i 4 obrazki, gdzie był kompss (na początku myślałam, że to tarcza), podobno czołg, telefon i coś co do teraz nie rozszyfrowałam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kiedy będą odpowiedzi? A może już są ??
0
Mnie tes z historii i wosu wydawał się prosty, aż za prosty więc od razu widzę że coś jest nie tak. Jeśli chodzi o część polonistyczną to pytania zamknięte również nie porażały trudnością. Miałam problem jedynie z rozprawką i mam wrażenie, że napisałam ją nie na temat. Jednak poczekamy na wyniki to zobaczymy
0
moim zdaniem historia i wos nie były trudne i myslę że poszły mi bardzo dobrze polski był taki sredni bo pytania do pierwszego tekstu były troche trudne a rozprawka (był troche dziwny temet) ale dałem sobie rade i napisałem ją
0
jako tako poszło, historia nawet,polski też, rozprawka w sumie temat bardzo łatwy
0
Historia i WOS dosyć trudny. Za to Polski wręcz banalny, zamknięte strasznie proste ^^ Co do rozprawki to trochę dziwny temat, ale jak się trochę pomyślało to spokojnie dało radę napisać
0
Polski był prosty, tylko temat rozprawki trochę dziwny.. ale coś się wymyśliło. Historia i WOS nie porażały trudnością (oprócz paru pytań) Gorzej będzie jutro ; p
0
masakraaa. zamknięte z polskiego banalne, ale rozprawka, nie miałam kompletnie pomysłu co pisać, jak sie potem okazało każdy napisał troche na inny temat.... histori nie umiem, więc słabo poszło
0
Historia i WOS strasznie proste, z polskim trochę gorzej, rozprawka była trudna, ale coś się napisało
0
Polski prosty, rozprawka- temat bardzo łatwy , wiec nie narzekam :*
0
czy może wie ktoś gdzie znaleźć można odpowiedzi?
0
Historia i wos - masakra. Ale to dlatego że historii nie umiem. Z polskiego zadania zamknięte strasznie proste, gorzej z rozprawka.
0
jaki temat był rozprawki ? ))
0
Dla mnie akurat J.Polski zrobił problemy.Część historyczna i WoS była bardzo łatwy.Rozprawka na temat Baśnie mity i legendy...[...]
0
eej jaki temat rozprawki ? bo nie pamietam
0
Historia i WOS trudny-wszystko strzelałam. Z polskiego też były niektóre niezrozumiałe pytania i dziwne teksty. A rozprawka, to już wgl. Jednym słowem jakaś jedna wielka MASAKRA. :C
0
Ogólnie z Wos-u banalnie prosty. Żadnego błędu nie mam. : D Gorzej z Historią i Polskim ; // Temat rozprawki to normalnie masakra. Napisałam tylko jeden argument ; p
0
jaaa napisał:
eej jaki temat rozprawki ? bo nie pamietam
Coś tam było o nawiązaniu dzisiejszych twórców do dawnych mitów, legend .. Coś takiego : D
0
...temat rozprawki zabójczy -normalnie masakra :/ ale reszta nawet spoko ;D
0
Historia i WOS nawet prosty . Polski też .. chociaż zdarzały się trudniejsze pytania . ;/ Nie mówiąc już o temacie rozprawki . Musiałam pogłówkować , ale na szczęście napisałam . ^^ Chociaż wolałabym żeeby w kwietniu był łatwiejszy temat rozprawki . ;p
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: