Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tyle samo mądrego powiedziała o elektrowni co na filmie https://www.youtube.com/watch?v=OsLa_A16GJ8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może posłankę Kruk po prostu boli, że na Lubelszczyźnie zamiast fabryka wódy powstanie elektrownia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te oczy mogą mówić z sensem? http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/7/4/fot_Blawicki_Skandal_mnie_2971995.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ta pani co w sejmie najeb** w trzy dupy chodziła ? Boli ją to, że wreszcie w naszym województwie jak i w całej Polsce coś się rusza to typowe dla PiSuarów im się nie udało nic prócz obniżką podatków wszystko spieprzyli ale jak się coś wreszcie dzieje w tym kraju to są obrażeni i najlepiej wszystko zanegować i mówić jak Kaczyński, że Puławy to miasto straconych szans i nie trafionych inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie błagam zróby coś rozpropagujmy tą ciemnotę PiSowską w naszym regionie województwie niech ludzie wiedzą na kogo głosują  dośc już mam tego, że w naszym województwie wygrywa PiS, który NIC ZROBIŁ NIC DLA NAS  NIC !!! Mówcie o ich aferach, o Krukowej i jej wypowiedzi nt. elektrowni o tym ,że wreszcie coś sie ruszyło a PiS tylko krytykować potrafi POKAŻMY POLSCE ŻE TU NIE ŻYJA WYŁĄCZNIE LUDZIE CIEMNI !!! 10 dni zostało czas najwyższy powiedzieć ludziom prawdę nt. PiSu i ich ludzi  !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk w sejmie ledwo była w stanie zdanie zlepić. Lekarstwem Sobonia na zrujnowaną Polskę są wartości chrześcijańskie, Michałkiewicz nie zrobił nic poza paroma zdjęciami z młodymi, Masłowska siedzi w radiu maryja na zmianę z wcześniej wspomnianą Kruk. Bez osiągnięć, wcześniejszego zainteresowania. 25 październik NIE dla PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego E Kruk nie krytykuje? TChyba tylko Kaczora, ojca R i nadużywania alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Ela straciłaś przyjaciela, musisz się jeszcze wiele nauczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wręga niech się zajmie sprawami pracowniczymi, bo od zarządzania i budowania strategii firmy są mądrzejsi od niego a pani Kruk na trza urzędy się pchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)Ja juz nie zaglosuje na PO a h.j z ta sciana wschodnia
  gupi jestes jak ta kruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani E. Kruk unika mediów jak ognia, ale jak się pokaże to uprawia demagogię polityczną, czyli gadanie dla samego gadanie. Czasem by się tylko mogła zastanowić nas sensem swoich słów, bo jak dla mnie są niezrozumiałe... a na potwierdzenie moich słów: https://www.youtube.com/watch?v=UyPHYMKv0Io
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani E. Kruk unika mediów jak ognia, ale jak się pokaże to uprawia demagogię polityczną, czyli gadanie dla samego gadanie. Czasem by się tylko mogła zastanowić nas sensem swoich słów, bo jak dla mnie są niezrozumiałe... a na potwierdzenie moich słów: https://www.youtube.com/watch?v=UyPHYMKv0Io
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te oczy mogą mówić z sensem? http://img.interia.pl/wiadomosci/nimg/7/4/fot_Blawicki_Skandal_mnie_2971995.jpg
  Ponoć była nauczycielką, ale wygląda na sprzątaczkę albo babcię klozetową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna po Palikocie chętna do podczepienia się pod bogdankę? Żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bogdanka się łączy - Eli źle. Puławy budują elektrociepłownię - Eli wciąż źle. Tyle lat w lubelskiej polityce a umie jedynie krytykować cudze plany, przy kompletnym braku własnych osiągnięć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem budowa elektrowni gazowej to nowa inwestycja dająca nowe miejsca pracy. Węgiel zawsze będzie potrzebny bo ciężko będzie się przestawić, ale gaz również. To czystsze środowisko. Jeżeli Pani Kruk chce na nas ściągnąć smog i zanieczyszczenia to ja jej dziękuję. A tak jak wspomniałam budow atej elektrowni to same korzyści. Pani Kruk niech się nie wypowiada o sprawach, o których nie ma pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budowa elektrowni gazowej to nowe miejsca pracy, nowe inwestycje bo inwestorzy zobaczą, że Puławy się rozwijają. Jak można byc tak ślepym? Pani Kruk nic się nie podoba. A ona sama co zamierz zrobić dla Nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, PiS tylko krytykuje, ale żadnego konkretnego pomysłu nie umie przedstawić. Chcą jedynie władzy dla władzy i własnych egoistycznych pragnień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krukówna krytykuje plany budowy... a czego ona nie krytykuj? Dlatego została starą panną. Kto by z taką wytrzymał? Przy tym jest kompletnie "niewyjściowa" tzn. urodą mogłaby konkurować z Krystyną Pawłowicz albo z Grodzką. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Kruk powinna skrytykować prezesa, że pomimo iż jakiś czas temu dała ciała przed kamerami to ją wciąż trzyma na pierwszym miejscu listy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...