Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elie Wiesel: Brak pieniędzy na muzeum w Sobiborze to wstyd

Utworzony przez Abdul Arabbian, 23 września 2011 r. o 14:44
No właśnie, wstyd i hańba dla Żydów, że grosza nie dają na muzeum w Sobiborze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ustawa Sejmu w sprawie utrzymania muzeum jest ignorowana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abdul Arabbian napisał:
No właśnie, wstyd i hańba dla Żydów, że grosza nie dają na muzeum w Sobiborze!
Moze ty dasz, bucu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż na to alfa i omega w sprawach martyrologii Wł. Bartoszewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDALEM JEST, ZE NIC NIE ROBIA W TEJ SPRAWIE WOJEWODA I MARSZELEK LUBELSKI. DLA PRZYPOMNIENIA Z PSL i PO (GDYBY KTOS ZAPOMNIAL PRZY GLOSOWANIU 9 PAZDZIERNIKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborca napisał:
Dlaczego ustawa Sejmu w sprawie utrzymania muzeum jest ignorowana?
http://www.youtube.com/watch?v=a2JwQusAaac&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narodowi Żydowskiemu wszystko się należy. Wszystko za darmo trzeba oddać, to co sobie prawa roszczą, że kiedyś przed wojną, wujek, ciocia, babcia, dziadek, ojciec itd, itp... A jak nie im, to Niemcom, bo też kiedyś mieszkali, zostali przesiedleni... Może w takim razie powinniśmy się o Litwę upomnieć, ponieważ też do Polski kiedyś należała. Dobrze, widzę, że zaczynamy odbiegać od tematu, ale wracając, to może są instytucje zagraniczne, żydowskie, nawiasem mówiąc bardzo bogate, które mogłyby wesprzeć Muzeum w Sobiborze, a nie liczyć tylko na utrzymanie Muzeum przez Polskę? Nasze władze nie potrafią sobie radzić z pewnymi sprawami i boją się skandalu. Już zaczynają co niektórzy straszyć gazetami żydowskimi, a władze zaraz się przestraszą i pieniążki się znajdą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dd napisał:
Narodowi Żydowskiemu wszystko się należy. Wszystko za darmo trzeba oddać, to co sobie prawa roszczą, że kiedyś przed wojną, wujek, ciocia, babcia, dziadek, ojciec itd, itp... A jak nie im, to Niemcom, bo też kiedyś mieszkali, zostali przesiedleni... Może w takim razie powinniśmy się o Litwę upomnieć, ponieważ też do Polski kiedyś należała. Dobrze, widzę, że zaczynamy odbiegać od tematu, ale wracając, to może są instytucje zagraniczne, żydowskie, nawiasem mówiąc bardzo bogate, które mogłyby wesprzeć Muzeum w Sobiborze, a nie liczyć tylko na utrzymanie Muzeum przez Polskę? Nasze władze nie potrafią sobie radzić z pewnymi sprawami i boją się skandalu. Już zaczynają co niektórzy straszyć gazetami żydowskimi, a władze zaraz się przestraszą i pieniążki się znajdą...
"PIENIĄŻKI" - jak powiadasz - się należą nie dlatego, że prasa zagraniczna będzie pisać, ale dlatego, że takie zobowiązanie przyjęla na siebie Polska z woli Sejmu, bowiem Auschwitz, Majdanek, Treblinka, Sobibór (i inne obozy zagłady) to miejsca pamięci NARODOWEJ. Nie jakiejś pamięci zagranicznej, a tej naszej, tutejszej. Jeżeli nie jesteś w stanie pojąć o czym mowa, to trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajmy o nich. Nawt jak inni mają problemy z pamięcią, na która skapią: http://www.youtube.com/watch?v=AFI2BNxxJJg&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dr J. Rudzki, historyk napisał:
"PIENIĄŻKI" - jak powiadasz - się należą nie dlatego, że prasa zagraniczna będzie pisać, ale dlatego, że takie zobowiązanie przyjęla na siebie Polska z woli Sejmu, bowiem Auschwitz, Majdanek, Treblinka, Sobibór (i inne obozy zagłady) to miejsca pamięci NARODOWEJ. Nie jakiejś pamięci zagranicznej, a tej naszej, tutejszej.Jeżeli nie jesteś w stanie pojąć o czym mowa, to trudno.
ja nie mówię, że jest to jakaś tam pamięć zagraniczna, jak piszesz. Jest to pamięć nasza, narodowa i nie tylko. Jednak razi mnie to, że każdy chce jak tylko to możliwe "wydoić" nasz kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dd napisał:
ja nie mówię, że jest to jakaś tam pamięć zagraniczna, jak piszesz. Jest to pamięć nasza, narodowa i nie tylko. Jednak razi mnie to, że każdy chce jak tylko to możliwe "wydoić" nasz kraj.
Kobieto, doi, to Polska Unie Europejska i jeszcze wrzeszczy, ze malo!!! Postawe Kalego to my mamy przeswiczona do perfekcji. Niestety, jestes tego przykladem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutne , że naród żydowski nie dba o swoje groby i miejsca pamięci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maria napisał:
To bardzo smutne , że naród żydowski nie dba o swoje groby i miejsca pamięci.
...które leżą w Polsce i Polska zobowiązała się otoczyć je opieką. Mario, mniej obłudy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...które leżą w Polsce i Polska zobowiązała się otoczyć je opieką. Mario, mniej obłudy!
http://starozakonni.w.interia.pl/14.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobibor to polskie muzeum. Powinno byc utrzymywane przez Polske. Wszystko na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licealista napisał:
Sobibor to polskie muzeum. Powinno byc utrzymywane przez Polske. Wszystko na temat.
Chyba za twoją kasę bucu,ja nie mam na leki i rząd też nie ma. JAK ŻYĆ ????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Chyba za twoją kasę bucu,ja nie mam na leki i rząd też nie ma. JAK ŻYĆ ????????????????????????
A proboszcz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech przeznaczy swoją nagrodę na ten cel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...