Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zwlaszcza ta blondyna piękna niczym od pługa oderwana baba ze wsi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
blondynka faktycznie do niczego, ale brunetka za to śliczna
0
obie okropnie brzydkie gdzie macie oczy, tragedia, nie ma ładniejszych dziewczyn w lubelskim? nie chciałbym ich zobaczyć bez tapety na gębie , tragedia
0
Kto to wybrał.... Proponuje udac sie do okulisty i zwiększyć soczewki. Katastrofa i tyle..
0
Nie wiem ale wydaje mi się ze codziennie na ulicy można zobaczyć bardziej atrakcyjne kobiety. No ale każdy ma inny gust i wychodzi na to, że ten który wybierał miała taki a nie inny.
0
Tata albo mama dobrze postawiona wiec i córcie można gdzieś wpechnąć
0
Ela zyczę powodzenia! ;) jeśteś sliczna miła i inteligentna.
0
Tylko nie dajcie się wyboksować Paligłupowi na Posłów RP. Bo teraz będzie zaciąg na piękne dziewczyny, żeby przykryć afery PO. Szkoda byłoby Was, z taką urodą warto postawić na swoją karierę a nie być ślepym narzędziem w łapskach pseudo inteligenta tak jak pewna Pani "Naukowiec".
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: