Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Elżbieta Sękowska (nr 15)

Utworzony przez ~luna~, 12 lutego 2010 o 11:09
Wspaniała kobieta, bardzo przedsiębiorcza, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych jesli chodzi o szkołę i jej uczniów! Sympatyczna, miła, lubiana przez wszystkich. Wzór do naśladowania! Pozdrawiam!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Elżbieta Sękowska to wspaniały pedagog umie dotrzeć do każdego swojego ucznia i do wszystkich razem. Wszystko co robi w szkole, robi dla dobrz cłej społeczności szkoły. Jest godna zaufania.
0
Pani Elżbieta Sękowska to wspaniały pedagog umie dotrzeć do każdego swojego ucznia i do wszystkich razem. Wszystko co robi w szkole, robi dla dobrz cłej społeczności szkoły. Jest godna zaufania
0
Pani Ela to fenomenalna osoba wiem to, bo... to moja mama
0
Maciek napisał:
Pani Ela to fenomenalna osoba wiem to, bo... to moja mama
niezly czad maciek zaluje ze nieposluchalem twojej mamy 13 lat temu. w tym plebiscycie niema lepszej kandyatki- wszystkie pozostale to C I E N K U S Z E pozdro
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: