Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Energia odnawialna szansą dla lubelskiego

Utworzony przez Rolnik, 24 marca 2011 o 20:11
Od kilku lat tylko dużo mówi się,debatuje,robi opracowania i nic z tego nie wynika.OZE jak nie było tak nie ma. W Niemczech stoi bardzo dużo wiatraków,biogazowni,na wielu dachach są panele słoneczne do podgrzewania ciepłej wody,a teraz masowo montują panele fotowoltaiczne do produkcji prądu elektrycznego.Niektóre źródła podają ,że w całej branży OZE pracuje ponad 300 tys.ludzi.A my dyskutujemy.Jak długo jeszcze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rolnik napisał:
Od kilku lat tylko dużo mówi się,debatuje,robi opracowania i nic z tego nie wynika.OZE jak nie było tak nie ma. W Niemczech stoi bardzo dużo wiatraków,biogazowni,na wielu dachach są panele słoneczne do podgrzewania ciepłej wody,a teraz masowo montują panele fotowoltaiczne do produkcji prądu elektrycznego.Niektóre źródła podają ,że w całej branży OZE pracuje ponad 300 tys.ludzi.A my dyskutujemy.Jak długo jeszcze?
No nie jak tak się nie bawię ! ubiegłeś mnie bo toczka w toczkę to samo miałem na myśli tylko chciałem to w bardziej ostry sposób wyrazić ale trudno więc jak by nie patrzeć to pod Twoim tekstem podpisuję się wszystkimi kończynami ! -lubię czytać tych którzy piszą mądrze sensownie opierając się przy tym na faktach bo potrafią obserwować myśleć a nie tylko piep,rzyc frazesy bo wszędzie się rozwijają a my jako kraj -się zwijamy- i co dalej ?
0
nie jestem pewny ale te 150 ha na uprawy celowe to chyba nie wystarczy ;>
0
jak nie ma pieniędzy to pozostaje tylko bicie piany
0
a ja właśnie likwiduje plantacje wierzby energetycznej... może ten Pan ma dla mnie jakąś propozycje.... oprócz klasycznego bicia piany.... jesteśmy 100 lat za .....
0
brakuje biomasy nie likwidujcie plantacji tylko rozglądajcie się za rębakami zrębek jest do sprzedania po 400 zł za tonę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: