Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Eris Is My Homegirl z Lublina rusza z trasą koncertową

Utworzony przez bzybzy, 10 listopada 2011 o 21:12 Powrót do artykułu
bełkoty całkowite dno, to nie jest muzyka, powinni wystąpić w "Mam Talent"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bezndziejny zespół, jeśli to co oni produkują można nazwać muzyką to ja chcę od dziś być królową, a tak poza tym to może Nergal się nimi zainteresuje, stworzyli by wspaniały duet.
0
Fajnie grają.Wolę to niż techno i inne jego twory.Kaska nie przesadzaj- królowa jest tylko jedna
0
A jak dla mnie to byli świetni. Mimo wieku dopiero 14 lat trochę czasu już siedzę w takiej muzyce. Zachwycili mnie po prostu
0
Oni są świetni , a własnie królowa jest tylko jedna
0
Kazdy ma swoja opinie ja tam ich lubie. maja fajna muzyke ;d nie slucham deathcore wczesniej bo nawet nie wiedzialam ze jest taki gatunek muzyczny sluchalam raczej matal heavy metal hard / alternatywny rock ale nie deathcore a jak oni wyszli to mnie zaskoczyli poprostu slowa nie moglam powiedziec. byli swietni i powinni wygrac a nie czaczyk. mimo ze on tez ma talent to eimh byli lepsi. tylko kazdy powinien sobie zadac pytanie dlaczego nie wygrali ? co jakby wyszli i spiewali na tej mocy przebojow- dla mnie git i tylko dla tego bym ogladala ale oni nie maja tam takiej mzuyki a powinni ! tylko nie wszyscy gotowi sa na taka muzyke. P.S. osobiscie uwazam ze ernest jest przystojny. (ale nie slucham ich dlatego ze tak jest)
0
kaska sory,ale się z tobą nie zgodzę! Taka muza to sztuka! A nie jak pop czy disco polo! Take gówno może śpiewać każdy głupi! Jak taka Cascada jest gwiazdą to ja też umiem doskonale śpiewać tak jak ona i co z tego! Metal to sztuka uwielbiam taki byt życia!
0
są extra, zamknijcie te piepszone ryje ~bzybzy~ i ~kaska~ jesteście jakimiś deb***ami a Eris Is My Homegirl są super i jak wam się to nie podoba to idccie oddac stringi lali z teletubisiów, bo ich potrzebuje żeby wam wpier***ic w ryj
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: