Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ESK2016 Wrocław: Wielkie pieniądze za odgrzewane kotlety

Utworzony przez Gość, 23 czerwca 2011 r. o 13:05
Odgrzewany, nie odgrzewany, fair play czy nie fair play. Wrocław to jedno z najpiękniejszych i najbardziej przyjaznych miast Polski - tego mu nie można odmówić. Przegrać z Wrocławiem to żaden dyshonor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martin napisał:
Kandydatura naszego wspaniałego Lublina do ESK to jedna z największych kpin, jakie w życiu słyszałem. Tym którzy myślą inaczej mogę jedynie rzec "w du*** byłeś i gówno widziałeś"....
Martin Ciebie nienawiścią poraziło i rozum Ci wywróciło.Tak dużo widziałeś i nic z tego ,że gówno widziałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martin napisał:
Kandydatura naszego wspaniałego Lublina do ESK to jedna z największych kpin, jakie w życiu słyszałem. Tym którzy myślą inaczej mogę jedynie rzec "w du*** byłeś i gówno widziałeś"....
Prawda może i widziałeś parę lepiej zadbanych miast, ale Lublin jest jedyny przynajmniej dla mnie. Może zachwyca momentami, a często przeraża...Ale to jest Moje Miasto. Trzeba pracować ażeby było inaczej.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Money pl portal o profilu ze świata gospodarczo-finansowego kreuje się na autorytet w dziedzinie kultury lol. Na pewno są tam lepsi i bardziej kompetentni eksperci od Manfreda Gaulhoffera i pozostałych 12 członków w większości międzynarodowego jury aby obiektywnie ocenić która aplikacja była najlepsza. Szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...