Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europoseł Piotrowski pozwał do sądu recenzenta swojej książki

Utworzony przez Gość, 22 grudnia 2010 r. o 13:06
Panowie krótka sprawa trzeba od tego zacząć,źe województwo lubelskie nie jest lubelszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie. Jak się nie podoba recenza, to do sądu. Może się przestraszą i wycofają. Ja Piotrowski mam tyle kasy (po coś jestem w Europarlamencie), czasu i znajomych, że mogę się bujac po sądach przez następne 10 lat. W razie czego koledzy Ziobry mi pomogą jak wyjść cało z opresji (kruczków prawnych ci u nas dostatek). Tyle tylko, że ta metoda nie działa w nauce. Oczywiście ulubiona uczelnia Piotrowsiego w Toruniu dalej go będzie zatrudniała, oczywiście dalej będzie mógł publikować wiekopomne odkrycia na łamach "Naszego Dziennika", oczywiscie jego koledzy: Cenckiweicz, J.R.Nowak i dr nadnadzwyczajny T.Rydzyk dalej będą go chwalili. A co z etyką? Wyzwisk padło tu sporo. Okazało się, że i UB winna i liberałowie, wiekszość dorzuciałby i "judajczyków i cyklistów", ale jak często nauka idzie do sądu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drama napisał:
Słusznie. Jak się nie podoba recenza, to do sądu. Może się przestraszą i wycofają. Ja Piotrowski mam tyle kasy (po coś jestem w Europarlamencie), czasu i znajomych, że mogę się bujac po sądach przez następne 10 lat. W razie czego koledzy Ziobry mi pomogą jak wyjść cało z opresji (kruczków prawnych ci u nas dostatek). Tyle tylko, że ta metoda nie działa w nauce. Oczywiście ulubiona uczelnia Piotrowsiego w Toruniu dalej go będzie zatrudniała, oczywiście dalej będzie mógł publikować wiekopomne odkrycia na łamach "Naszego Dziennika", oczywiscie jego koledzy: Cenckiweicz, J.R.Nowak i dr nadnadzwyczajny T.Rydzyk dalej będą go chwalili. A co z etyką? Wyzwisk padło tu sporo. Okazało się, że i UB winna i liberałowie, wiekszość dorzuciałby i "judajczyków i cyklistów", ale jak często nauka idzie do sądu?
No właśnie - nauka NIE CHODZI DO SĄDU! Prawdziwa nauka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Profesor nie rozumie słowa LUBELSZCZYZNA i o czym tu gadać.Na KUL-u uczą,źe województwo lubelskie jest lubelszczyzną.
Ty to masz z tym problem.Co artykuł to ten sam komentarz.Może 400 lat temu znaczyło co innego ale może właśnie tworzy się nowa definicja.Mimo ,że było Królestwo Kongresowe wszyscy mówili i myśleli Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M. napisał:
Wstyd dla całego lubelskiego środowiska naukowego! :/ I dziwią się, że na historii na KULu ledwo udaje się połowę miejsc wypełnić w rekrutacji...
Co się dziwisz ,pamiętasz rok temu jak jeden profesor z Historii pobił Panią doktor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drt napisał:
Ty to masz z tym problem.Co artykuł to ten sam komentarz.Może 400 lat temu znaczyło co innego ale może właśnie tworzy się nowa definicja.Mimo ,że było Królestwo Kongresowe wszyscy mówili i myśleli Polska.
Panie DRT wyobraźnia Pańska jest w stylu KOZIOŁKA MATOŁKA lepiej doucz się.Prawo jest prawem,a prawdy historycznej juź nikt nie zmieni.O tym wszystkie najwyźsze władze w Polsce wiedzą,równiez wie o tym Wojewoda i Marszałek województwa lubelskiego.Koleś zapomnij o LUBELSZCZYZNIE o znaczeniu na miarę Mazowsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gazeta Wyborcza" wskazuje przykłady błędów w książce p. Piotrowskiego jakie wskazał w swojej recenzji p. Poleszak. Zwykle gdy chce się coś udowodnić przytacza się najmocniejsze argumenty. Jeżeli przykłady na które powołuje się "Gazeta" są właśnie takimi żelaznym dowodami na to iż p. Piotrowski w swojej książce rzekomo popełnił błędy merytoryczne, to ogarnia człowieka rozbawienie. Argumenty przytoczone z recenzji Poleszaka przez "Gazetę" są tak banalne, że nie pozostaje nic innego, jak tylko pozwać takiego recenzenta do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...