Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Europride 2010: Parada homoseksualistów w Warszawie

Utworzony przez Proktolog, 17 lipca 2010 r. o 13:58
Do czego służy odbytnica? Do wydalania kału w procesie defekacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proktolog napisał:
Do czego służy odbytnica? Do wydalania kału w procesie defekacji.
Może też służyć do czegoś innego ale skąd taki prosty człowiek jak ty może o tym wiedzieć? Już starożytni wychwalali jej zalety. A ja ich tam popieram, są kolorowi, weseli i nieagresywni w przeciwieństwie do nacjonalistów którzy nabuzowani testosteronem szukają okazji aby komuś przyp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może też służyć do czegoś innego ale skąd taki prosty człowiek jak ty może o tym wiedzieć? Już starożytni wychwalali jej zalety. A ja ich tam popieram, są kolorowi, weseli i nieagresywni w przeciwieństwie do nacjonalistów którzy nabuzowani testosteronem szukają okazji aby komuś przyp...
,, Powiedz kim są Twoi przyjaciele , a powiem Ci kim jesteś. Nie musisz odpowiadać, wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy zrobią manifestacje HETERO by pokazać kto ty naprawdę rządzi. Homo to mała nieznacząca i jak widać zakompleksiona grupka ludzi którzy mają parcie na szkło (być może nie tylko tam heheh). Na szczęście w Polsce mamy demokrację i rządzi tu WIĘKSZOŚĆ. Statystycznie mają (homo) gów*no do gadania. Nie sobie robią co chcą ale wypraszam sobie agitacje i nieobyczajne zachowanie. Prawo powinno trkatować wszystkich równo zarówno homo jak i hetero. A to całe chrzanienie o toleracji ! to jedna wielka ściema. Każdy ma prawo do wyglaszania własnych poglądów i jeżeli homo nie zgadza się z tym że ja nie akceptuje tego typu związków i jestem przeciwnikem adaoptowania dzieci. To w takim razie homo są nie tolerancyjni bo nie tolerują mojego światopoglądu. Jeżeli poszlibyśmy ich tokiem myślenia to pozwólmy zoofilom zawierać związki małżeńskie ze zwierzętami i niech po nich dziedziczą a pedofile niech normalnie obracają noworodki juz na porodówce. Homoseksualizm do choroba zaburzenie, dewiacja. To że występuję od tyśięcy lat to nie jest tłumacznie. Grypa tez jest od dawna i nikt nie zaprzecza że jest chorobą. Takie marsze to rodzaj nudyzmu publicznego obnarzania się. Szczyt beszczelności gdyz myślą że to co robią obchodzi innych. czysty egoizm. Robcie co chcecie , ale nie liczcie na to że wszyscy będą to akceptować. Demokracja nie jest idealna ale nikt nic lepszego nie wymyślil. Wiekszość rządzi koniec i kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to polscy ksieza geje tez na Warszawke nalocik zrobia pewnie co? Jak myslicice czy Haczynski Jaroslaw wolalby Jasia czy Malgosie? Bo chodza sluchy ze on podobno kocha inaczej??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety nie mogę uczestniczyć w paradzie - bo nie dostałem przepustki z seminarium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponieważ nie mogę znaleźć określenia "gej" w żadnej encyklopedii, proszę o rzetelną informację czy to jet to samo co pederasta ? bo słyszałem, że pederasta to "on", a gej to "ona"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Balcer napisał:
no to polscy ksieza geje tez na Warszawke nalocik zrobia pewnie co? Jak myslicice czy Haczynski Jaroslaw wolalby Jasia czy Malgosie? Bo chodza sluchy ze on podobno kocha inaczej??????
każda wybitna postać ma jakieś drobne skłonniości, hrabia Komorowski jest (wg. profesora Bartoszewskiego) nekofilem i pedofilem, Palikot używa sztucznego penisa, Kuba Wojewódzki jest ciotą mozna by tu mnożyć, ale od tego są ludzie mali tacy jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedlugo będziemy musieli robić manifestacje Hetero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lękajcie się - zboczeńców nazywać zboczeńcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam nic przewciwko homoseksualistom. Jezeli ludzie kochaja inaczej- też mają prawo być szczęśliwi. aczkowiek myslę ze bardziej ciekawszy jest sex dziewczyny z dziewczyna. ja mam faceta- jednak spróbowałam raz z koleżanką sexu. i uważam ze to nie było złe. Nie jestem les. Jezeli chodzi o facetów masakra. nie wyobrazam sobie zeby facet z facetem he he I nie wypisujcie bzdetów bo kazdy człowiek czasem mysli o seksie np w trojkacie, czworokacie Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu jestem do końca przekonany w jakim zyje poje***ym państwie, geje maja wieksze prawa niż zwykły człowiek. Odpowiedzcie mi na prostym przykładzie czemu palacz płaci mandaty na ulicy, czemu alkoholików zamykają w izdebkach PRZECIEŻ TO TEŻ LUDZIE jak mówi przewodnie hasło gejowskie Madagaskar niech sie rozmnażają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czego wy się tak heterosy boicie? I tak was jest o wiele więcej niż homo. Poza tym czy któryś z was zna jakiegoś geja czy lesbijkę? Wątpię. Wasza kultura osobista i świadomość też pozostawia wiele do życzenia, prostaczki bez szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zboczeńcy tacy sami jak zoofile, nekrofile itp. Gdyby to było normalne moglibyście się rozmnażać. Wypaczeńcy żyjący wbrew naturze. Świat złożony z samych pedziów i lesb skończył by się na 1 pokoleniu. Ps. Jeśli wam tak źle w Polsce, zawsze możecie wyjechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czego wy się tak heterosy boicie? I tak was jest o wiele więcej niż homo. Poza tym czy któryś z was zna jakiegoś geja czy lesbijkę? Wątpię. Wasza kultura osobista i świadomość też pozostawia wiele do życzenia, prostaczki bez szkoły.
ej homoncie wiesz czego sie boje, jakbyś to ty chodził do szkoły to byś wiedział ,jesli cie swędzi cyka to nie musisz to pokazywać moim dzieciom w biały dzień na ulicy, a d*** służy do srania a nie grzebania w niej(miałes biologie w szkole czy z kolegami uczyłes się jej na labie).Po drugie jestescie aortą roznoszącą choroby cywilizacji , bo małpę z aidsem nie wyruchał normalny tylko taki jak wy o podobnych upodobaniach. I nie myl mojej kultury osobistej z waszym prostactwem.DUŻO CI brakuje. A czy znam jakiegoś geja w moim srodowisku NIE! Po prostu nie uchowałby się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
ej homoncie wiesz czego sie boje, jakbyś to ty chodził do szkoły to byś wiedział ,jesli cie swędzi cyka to nie musisz to pokazywać moim dzieciom w biały dzień na ulicy, a d*** służy do srania a nie grzebania w niej(miałes biologie w szkole czy z kolegami uczyłes się jej na labie).Po drugie jestescie aortą roznoszącą choroby cywilizacji , bo małpę z aidsem nie wyruchał normalny tylko taki jak wy o podobnych upodobaniach. I nie myl mojej kultury osobistej z waszym prostactwem.DUŻO CI brakuje. A czy znam jakiegoś geja w moim srodowisku NIE! Po prostu nie uchowałby się.
Obrońca moralności się znalazł, heheheh. Wspólczuję ci bo jesteś takim samym prostakiem jak większość tych plujących jadem, nie wiedzących kogo i co tak naprawdę opluwają. Wążne żeby pluć bo tak wypada. Małe masz pojęcie o homoseksualizmie. A wirusem hiv można się zarazić w inny sposób, zresztą osoby hetero też są nosicielami i jest ich o wiele więcej. BTW, jestem kobietą, hetero i popieram działania mniejszości homoseksualnych o prawo do godnego życia bez wstydu i ukrywania się. Gardzę natomiast takimi prostakami jak ty, ignorantami którym się wydaje, ze świat należy do nich, poprawnych politycznie, katolickich Polaków z zawodowym wykształceniem. Zapytaj swojego księdza ilu chłopców wykorzystał seksualnie w ciągu swojej kariery duszpasterskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Obrońca moralności się znalazł, heheheh. Wspólczuję ci bo jesteś takim samym prostakiem jak większość tych plujących jadem, nie wiedzących kogo i co tak naprawdę opluwają. Wążne żeby pluć bo tak wypada. Małe masz pojęcie o homoseksualizmie. A wirusem hiv można się zarazić w inny sposób, zresztą osoby hetero też są nosicielami i jest ich o wiele więcej. BTW, jestem kobietą, hetero i popieram działania mniejszości homoseksualnych o prawo do godnego życia bez wstydu i ukrywania się. Gardzę natomiast takimi prostakami jak ty, ignorantami którym się wydaje, ze świat należy do nich, poprawnych politycznie, katolickich Polaków z zawodowym wykształceniem. Zapytaj swojego księdza ilu chłopców wykorzystał seksualnie w ciągu swojej kariery duszpasterskiej.
Posłuchaj kobieto, w porównaniu do ciebie podałem argumenty czemu sie mi to nie podoba.W porównaniu do ciebie oplułem jadem tylko jedna jednostkę, Geji. Ty w swoim poście oplułaś poprawnych politycznie ,katolików i polaków z wykształceniem zawodowym.Popatrz sie w LUSTERKO za nim zamierzasz prawić morały. Po drugie nie trafiłaś co do mojego wykształcenia i podejścia do duszpasterzy.Na marginesie oni maja tyle oleju w głowie że nie pokazuja tego publicznie. A z moich obserwacji miałem do czynienia z gejami 11 lat temu w Norwegii i tylko współczuć rodzinie która wychowywała tego odmieńca .Następni kucharze w hotelu, własciciel lokalu rece mył przez 10 min po przywitaniu sie z nimi oraz nie wziął nic do ust z obrzydzenia,.I co do tolerancji nie mieli tak kolorowo jak ich flaga. Tylko w Polsce znajda sie tacy jak "inteligentna" pani, która patrzy w telewizyjne brednie że wszedzie sie geji toleruje tylko nie u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może też służyć do czegoś innego ale skąd taki prosty człowiek jak ty może o tym wiedzieć? Już starożytni wychwalali jej zalety. A ja ich tam popieram, są kolorowi, weseli i nieagresywni w przeciwieństwie do nacjonalistów którzy nabuzowani testosteronem szukają okazji aby komuś przyp...
Kontrparadowałem spokojnie ze swoją koszulką z hasłem: "Bóg gardzi pedałami" i zostałem rzucony butelką z platformy. Nikt mi nie powie, że homoseksualiści nie boją się prowokacji, chociaż to oni prowokują swoją seksualnością JAKBY TO BYŁA NAJWAŻNIEJSZA WARTOŚĆ W ŻYCIU CZŁOWIEKA!!! Są inne ważniejsze wartości, które tak hucznie powinny być obchodzone, tylko po co z nimi paradować.... Powiedziałem, że zostanę gejem, jeśli będą mieli takie argumenty, których się nie da się podważyć moralnie i wytłumaczyć ich normalny byt w naturze. JESTEM O TO CAŁKOWICIE SPOKOJNY BO WIEM, ŻE TO NIGDY NIE NASTĄPI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A czego wy się tak heterosy boicie? I tak was jest o wiele więcej niż homo. Poza tym czy któryś z was zna jakiegoś geja czy lesbijkę? Wątpię. Wasza kultura osobista i świadomość też pozostawia wiele do życzenia, prostaczki bez szkoły.
Obalam Twój mit. Pracowałem kiedyś w restauracji z 5 gejami, z których jeden był kierownikiem sali. Znam zboczonych facetów, jak to właśnie facet. Temu cokolwiek bym nie powiedział przeinaczał wszystko w jedną seksistowską swoją teorię. Widziałeś kiedyś pijanego geja?? Mówią, a uznaję tak jak pewnie wiele osób, że pijany prawdę Ci powie i ujawni się jego natura. To co pokazał było obrzydliwe, paradował tak jak wy z prawie nagimi pośladkami. Wiem, że generalizacja może być zła, ale to nasza część ludzkiej obrony. Jeśli ktoś tak a nie inaczej się zachowuje i następna osoba z jego pokroju, zakładasz automatycznie, że z następna będzie tak sama. To wynika z czystej logiki prawdopodobieństwa. Nie jestem homofobem, bo homofobia to strach a ja się nie boję. Jestem ANTYHOMOARGUMENTATOREM!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.freeimagehosting.net/uploads/72df321c27.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...