Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Expose premiera Donalda Tuska (relacja)

Utworzony przez xyz, 18 listopada 2011 r. o 19:21
Jasne, a co z podwyżkami dla innych służb mundurowych? W czym np strażacy są gorsi od policjantów, skoro nic im się nie należy? Przecież to właśnie oni narażają częściej swoje życie niż policjanci. Ale przecież o strażakach pamięta się tylko podczas powodzi lub innych katastrof. A jak przychodzi do rozdawania pieniędzy, to daje się je policji. "Brawo" Panie Premierze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż trudno o jakiś rzeczowy komentarz.Po prostu krew mnie zalewa (ale tu o to chodzi). Mam już ponad 40 lat stażu.Wcześniejszą emeryturę zabrali mi przed nosem.Teraz grożą mi przymusową pracą ponad 65 lat zycia-na budowach.Jest to polityka nieludzka,antyspołeczna,nastawiona na maksymalny wyzysk.Brak mi słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Jasne, a co z podwyżkami dla innych służb mundurowych? W czym np strażacy są gorsi od policjantów, skoro nic im się nie należy? Przecież to właśnie oni narażają częściej swoje życie niż policjanci. Ale przecież o strażakach pamięta się tylko podczas powodzi lub innych katastrof. A jak przychodzi do rozdawania pieniędzy, to daje się je policji. "Brawo" Panie Premierze!
Pawlak dał d.u.p.y. i sprzedał was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lutek napisał:
Cóż trudno o jakiś rzeczowy komentarz.Po prostu krew mnie zalewa (ale tu o to chodzi). Mam już ponad 40 lat stażu.Wcześniejszą emeryturę zabrali mi przed nosem.Teraz grożą mi przymusową pracą ponad 65 lat zycia-na budowach.Jest to polityka nieludzka,antyspołeczna,nastawiona na maksymalny wyzysk.Brak mi słów.
Nie ma o co toczyc piany JASIU,i tak nie dożyjesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk szykuje się na zamieszki dlatego dowartościowuje siły przymusu czyli POLICJE i WOJSKO reszte ma w nosie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Tusk szykuje się na zamieszki dlatego dowartościowuje siły przymusu czyli POLICJE i WOJSKO reszte ma w nosie
Już miesiąc temu Rostowski na forum parlamentu europejskiego zapowiedział że będzie wojna,co raz bliżej do niej.Biedni Polacy rozlicza wtedy tych bardziej TŁUŚCIEJSZYCH,ja też nie mam nic do stracenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...