Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Feliniada 2010: Koncert Hey w deszczu. Dziś Kształty Słów (wideo)

Utworzony przez cichyAltruista, 17 maja 2010 r. o 17:45
felin powinien sie wstydzic, troche deszczu i juz bloto, ciapa, syf, a mialo byc tak pieknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak co śpiewa w ,,Kształty słów,, jest tragiczny, ma taki wysoki głosik, że szklanki może tłuc. Strasznnie brzydki jest ten chłopiec, nie powinien występowac w w kameralnych klubach bo może straszyc ludzi tą mordką, albo niech sobie torbę na głowę założy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle to chory pomysł z imprezą na tym wygwizdowie. Może następnym razem władze UP pomyślą o imprezie dla swoich studentów np gdzieś nad Wisłą, warunki i możliwości powrotu do miasta byłby pewnie takie same. Straszne błoto i prowizorka. Jestem wściekły bo kocham HEY a nie mogłem tam zostać bo znajomi dysponujący własnym autem mieli dosyć prymitywnych warunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
H. napisał:
W ogóle to chory pomysł z imprezą na tym wygwizdowie. Może następnym razem władze UP pomyślą o imprezie dla swoich studentów np gdzieś nad Wisłą, warunki i możliwości powrotu do miasta byłby pewnie takie same. Straszne błoto i prowizorka. Jestem wściekły bo kocham HEY a nie mogłem tam zostać bo znajomi dysponujący własnym autem mieli dosyć prymitywnych warunków.
Człowieku jakbyś chciał to byś został bo przez całej juwenalia jeżdżą nocne na felin i z felina na miasto. Dla chcacego nictrudnego,ale skoro ktos ma leniwy tylekto juz jego sprawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
livia napisał:
Ten chłopak co śpiewa w ,,Kształty słów,, jest tragiczny, ma taki wysoki głosik, że szklanki może tłuc. Strasznnie brzydki jest ten chłopiec, nie powinien występowac w w kameralnych klubach bo może straszyc ludzi tą mordką, albo niech sobie torbę na głowę założy
Widać, że nie jesteś w temacie. Po pierwsze piszesz w momencie kiedy koncert się dopiero zaczął. Po drugie główny wokal w zespole śpiewa kto inny, tylko, że wczoraj ta osoba była chora... Po trzecie sama kultura twojej wypowiedzi świadczy tylko o tym, żeś jest niezła paskuda i inteligencją nie grzeszysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...